McGregor nekončí. Musím trénovat, ne rozdávat letáky, rozčiluje se irský bijec

Sport Sport
22. 4. 2016 10:02
Jak se v kuloárech převážně očekávalo, vzkaz Conora McGregora o konci jeho sportovní kariéry, nebyl myšlen úplně vážně.
Conor McGregor kariéru nekončí.
Conor McGregor kariéru nekončí. | Foto: Reuters

Praha - Jak se v kuloárech převážně očekávalo, vzkaz Conora McGregora o konci jeho sportovní kariéry, nebyl myšlen úplně vážně. Irský bijec na sociálních sítích dlouze vysvětlil, co ho tak naštvalo a proč v úterý vypustil do světa informaci, která šokovala miliony fanoušků po celém světě.

Ikona MMA, konkrétně stále populárnější série UFC, totiž odmítla účast na velké promo akci v Las Vegas. A pořadatelům očekávaného galavečeru UFC 200, na kterém se má v červenci mstít za nedávnou porážku Nathanu Diazovi, vzkázal, že se chce raději věnovat tréninku a přípravě na třaskavý duel.

Jenže organizátoři neváhali a kvůli porušení smlouvy fenomenálního fightera z galavečera stáhli. Ještě než to stihli oznámit světu, McGregor napsal na twitter: "Rozhodl jsem se odejít mladý."

Nechce zanedbávat trénink

Po dvou dnech rodák z Dublinu své vyjádření korigoval. A na sociálních sítích se pořádně rozpovídal.

"Chci jen dělat svou práci a tou je zápasení. Jsem placen za to abych zápasil, nejsem placený za to, abych dělal promo. 50 světových tour, 200 tiskovek, milion rozhovorů, dva miliony focení a na konci toho všeho najdu sám sebe, jak ležím v oktagonu na zádech a koukám do světel, porážce přímo do obličeje a myslím na jediné. Na to, jak jsem se na zápas nedostatečně připravil. A na všechno, co k tomu vedlo. Nic jiného se mi nehonilo hlavou," vysvětlil McGregor své pohnutky.

"Jdu si pro svou odvetu. Vzal jsem svůj tým do Portugalska a na Island, abych udělal změny v přípravě, abych opravil chyby, které jsem měl s váhou a s kardiem. Pokud se na to dokážu soustředit, tak mohu dokončit, to co jsem začal posledním zápasem. Tohle vše ale nezvládnu, když budu opět stát na rohu ulice s letáky," pokračovala hvězda.

McGregor vedení soutěže vzkázal, že jeho zápasy přece tak finančně náročnou promo kampaň nepotřebují. Prodají se samy jen díky jeho jméno. "Jsem pořád připraven na galavečer," uvedl Ir. Jaká bude reakce pořadatelů, je zatím ve hvězdách.

Conor McGregor preferuje trénink:


 

Právě se děje

Další zprávy