reklama
 
 

McGregor složil milionovou kauci a opustil vazbu. Šíří se další záběry z Irova běsnění

7. 4. 2018 10:46
Hvězda smíšených bojových umění McGregor má za sebou soud v Brooklynu. Nyní je na svobodě.

New York - Bojovník Conor McGregor je pryč z vazby, neboť složil kauci ve výši 50 tisíc dolarů (přes milion korun). K soudu znovu půjde až v půlce června a při splnění určitých podmínek může odcestovat domů do Irska, ale jeho kariéra je v ohrožení.

29letý McGregor má potíže se zákonem kvůli čtvrtečnímu incidentu. Po tiskové konferenci před nadcházejícím podnikem ligy bojových sportů UFC v New Yorku zaútočil s několika kumpány na autobus, ve kterém seděl Khabib Nurmagomedov, s nímž už dříve měl McGregorův tým spory.

McGregor zase řádil. Na soupeřův autobus hodil rudl, půjde před soud | Video: Associated Press |  01:29

Ruský bojovník navíc hodlal v sobotu bojovat s Maxem Hollowayem o titul, který UFC v tomto týdnu McGregorovi odebrala, protože se nenamáhal jej obhajovat. McGregor v UFC bojoval naposledy na podzim 2016 a od té doby se představil pouze při exhibičním duelu s boxerem Floydem Mayweatherem.

McGregor při útoku na autobus společně s několika kolegy do oken autokaru postupně naházeli rudl, popelnice a další předměty. Lehce tak zranili minimálně dva soupeře a svým jednáním navíc způsobili, že hned tři sobotní duely musely být zrušeny.

Poté McGregor z místa odjel a později se sám přihlásil na policii. Ta jej následně obvinila ze čtyř násilných trestných činů.

Šéf UFC Dana White prohlásil, že hvězdný bojovník, s nímž po incidentu komunikoval, lituje zraněných, ale zároveň tvrdí, že "to musel udělat".

Rus Nurmagomedov na McGregora reagoval: "Musím se v duchu smát. Proč jsi rozbíjel okno? Měl jsi přijít dovnitř, ale UFC ti to nedovolí. Jestli jsi skutečný gangster, proč jsi nepřišel dovnitř?"

Jeden z Irových kumpánů, bojovník Cian Cowley, byl rovněž obviněný. Vazbu opustil poté, co složil kauci ve výši 25 tisíc dolarů (zhruba půl milionu korun).

Další záběry z McGregorova běsnění:

autor: Sport | 7. 4. 2018 10:46

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama