McGregor daroval Putinovi lahev whisky. Ten ji nechal otestovat na přítomnost jedu

jšk
29. 10. 2019 12:53
Vladimir Putin odmítl dát si panáka s bojovníkem UFC Conorem McGregorem. Irský rebel přinesl ruskému prezidentovi lahev své whisky Proper No. 12 jako dar, nicméně místo přípitku lahev putovala do rukou ochranky, která její obsah nechala otestovat na přítomnost jedu.
Conor McGregor.
Conor McGregor. | Foto: Reuters

McGregor obdaroval šéfa Kremlu už loni, při příležitosti mistrovství světa ve fotbale, které se v Rusku konalo. Svou anabázi s prezidentovou ochrankou ale popsal až nyní, kdy v Moskvě uspořádal tiskovou konferenci k propagaci své whisky na ruském trhu.

"Mnoho lidí to neví, že první lahev jsem přinesl Vladimiru Putinovi," prohlásila hvězda MMA. "Ale vlastně jsem ji dal jeho ochrance. S Vladimirem holt není radno si zahrávat," usmál se McGregor.

Navzdory přísnému protokolu bojovník doufá, že si Putin nápoj vychutnal. "Ani se s ním nemusím bavit, abych věděl, co si o nápoji myslí. Jsem si jistý, že si ho vychutnal," prohlásil.

V tomhle ale má zřejmě pořádnou smůlu, protože i kdyby jeho nová whisky prošla ruskými laboratořemi, Putin se jí pravděpodobně ani nedotkl. O ruském prezidentovi je známo, že přísně dodržuje zdravý životní styl včetně abstinence.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Policisté v Paříži zasáhli slzným plynem proti demonstrantům, kteří začali páchat výtržnosti po demonstraci proti rasové nespravedlnosti

Policejní těžkooděnci v Paříži zasáhli slzným plynem proti demonstrantům, kteří začali páchat výtržnosti po poklidné, ale nepovolené demonstraci proti násilí bezpečnostních složek a rasové nespravedlnosti. Napsala to agentura AP poté, co se u jednoho z pařížských soudů sešly tisíce lidí v reakci na vlnu protestů v USA. Úřady předtím manifestaci zakázaly, protože kvůli epidemii covidu-19 ve Francii stále nejsou povolené akce o více než deseti lidech.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Květnová nehoda dopravního letadla v Pákistánu má další oběť, zraněním v nemocnici podlehla dvanáctiletá dívka

Květnová nehoda dopravního letadla Airbus A-320 v pákistánském velkoměstě Karáčí má další oběť. Tou je dvanáctiletá dívka, která spolu s dalšími třemi lidmi utrpěla zranění na zemi při zřícení letadla na hustě osídlenou čtvrť v blízkosti letiště. Dívka v pondělí následkům zranění podlehla.

Při pádu letadla zahynulo 97 cestujících a členů posádky, dva pasažéři nehodu přežili. Airbus narazil do několika domů ve čtvrti Model Colony blízko letiště, čtyři její obyvatelé utrpěli zranění, mezi nimi i dvanáctiletá dívka, která v pondělí zemřela na následky popálenin. Další tři zranění jsou stále hospitalizovaní. Letadlo při svém pádu zničilo nebo poškodilo nejméně 18 domů.

před 8 hodinami

Americké ministerstvo obrany kvůli nepokojům, jež vypukly kvůli úmrtí černocha George Floyda, vyhlásilo druhý nejvyšší stupeň ochrany ve svém sídle

Zdroj: ČTK
Další zprávy