McGregor daroval Putinovi lahev whisky. Ten ji nechal otestovat na přítomnost jedu

jšk
29. 10. 2019 12:53
Vladimir Putin odmítl dát si panáka s bojovníkem UFC Conorem McGregorem. Irský rebel přinesl ruskému prezidentovi lahev své whisky Proper No. 12 jako dar, nicméně místo přípitku lahev putovala do rukou ochranky, která její obsah nechala otestovat na přítomnost jedu.
Conor McGregor.
Conor McGregor. | Foto: Reuters

McGregor obdaroval šéfa Kremlu už loni, při příležitosti mistrovství světa ve fotbale, které se v Rusku konalo. Svou anabázi s prezidentovou ochrankou ale popsal až nyní, kdy v Moskvě uspořádal tiskovou konferenci k propagaci své whisky na ruském trhu.

"Mnoho lidí to neví, že první lahev jsem přinesl Vladimiru Putinovi," prohlásila hvězda MMA. "Ale vlastně jsem ji dal jeho ochrance. S Vladimirem holt není radno si zahrávat," usmál se McGregor.

Navzdory přísnému protokolu bojovník doufá, že si Putin nápoj vychutnal. "Ani se s ním nemusím bavit, abych věděl, co si o nápoji myslí. Jsem si jistý, že si ho vychutnal," prohlásil.

V tomhle ale má zřejmě pořádnou smůlu, protože i kdyby jeho nová whisky prošla ruskými laboratořemi, Putin se jí pravděpodobně ani nedotkl. O ruském prezidentovi je známo, že přísně dodržuje zdravý životní styl včetně abstinence.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy