Mayweather slíbil fanouškům krev. Berto: Nakopu mu zadek

První setkání tváří v tvář mají za sebou američtí boxeři Floyd Mayweather Jr. (48-0) a André Berto (30-3), kteří se utkají 12. září v Las Vegas.
Na jedné straně osmatřicetiletý nejbohatší sportovec světa, na straně druhé o sedm let mladší rodák z Haiti. To bylo hlavní obsazení čtvrteční otvírací tiskové konference k další velké lasvegaské show.
Její součástí bude také souboj o titul mistra světa WBC v super střední váze mezi obhájce Badouem Jackem a (19-1-1) a vyzývatelem Georgem Grovesem (21-2).
Hlavní pozornost ale byla pochopitelně upřená na Mayweathera s Bertem. „Koukal jsem se na svoji váhovou divizi a zeptal jsem se sám sebe, kdo dělá parádní a vzrušující souboje, má rychlé ruce a vždy do zápasů dává sto procent? André Berto,“ pronesl hvězdný Američan.
„Prostě je to člověk, kterého nemohu přehlížet, člověk, který dává sportu maximum stejně jako já a který mě může dostat pod tlak,“ dodal.
Foto: ČTK
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
8. 8. 2015 9:15
Ve čtvrtek se uskutečnila v Los Angeles tisková konference k poslednímu duelu hvězdného boxera Floyda Mayweathera, kterého v září vyzve krajan André Berto.

První setkání tváří v tvář mají za sebou američtí boxeři Floyd Mayweather Jr. (48-0) a André Berto (30-3), kteří se 12. září utkají v hlavním taháku galavečera v MGM Grand v Las Vegas o tituly mistra světa WBC a WBA ve velterové váze.

Pro prvně jmenovaného by to měl být poslední souboj jeho dlouhé kariéry.

 

Právě se děje

Další zprávy