Nebeský klid loděnice i skrýš královny Elišky. Fuksa je Nymburák každým coulem

Sport Sport - za podpory: Red Bull logo sponzorovaný obsah
1. 9. 2020 7:59
Rychlostní kanoista Martin Fuksa se v Nymburce před sedmadvaceti lety narodil a dodnes na něj nedá dopustit. Jeden ze žhavých kandidátů na českou medaili z her v Tokiu v dalším díle seriálu Moje místo ukazuje, kde v Nymburce trénuje, kam chodí na jídlo i kde se třeba dá nejlépe sáňkovat.
Moje místo: Martin Fuksa | Video: redbull.cz

Po oblíbených místech Martina Fuksy se můžete projít ve čtvrtém díle seriálu Moje místo, který vznikl v dílně společnosti Red Bull.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

teď

ČTÚ chce kvůli omezené konkurenci regulovat trh mobilních dat, operátoři s tím nesouhlasí

Český telekomunikační úřad se chystá příští rok regulovat trh mobilních dat, protože na něm shledal omezenou konkurenci. Hodlá proto O2, T-Mobilu a Vodafonu uložit povinnost umožnit přístup k jejich velkoobchodním mobilním službám virtuálním operátorům za regulovanou cenu. Uvedli to zástupci ČTÚ na dotaz ČTK. Operátoři s výsledky analýzy nesouhlasí. Podle nich nereflektuje nejnovější vývoj na trhu. Regulace by platila po notifikaci Evropskou komisí, která by měla být hotova do poloviny příštího roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy