Čas neplatí pro sexy roztleskávačky, polonahého Ronalda ani Slavii s Bohemians

Sport Sport
22. 11. 2016 14:44
Virtuálním světem internetu se valí další bláznivá výzva. Mannequin Challenge uchvátila i sportovce, zapojili se profíci, amatéři i fanoušci z celého světa. Podívejte se na ta nejpovedenější videa.
Doo Mannequin Challenge se zapojily také krásné Jižanky, cheerleaders týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys.
Doo Mannequin Challenge se zapojily také krásné Jižanky, cheerleaders týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys. | Foto: Dallas Cowboys Cheerleaders via youTube

Praha - Po polívání hlavy kbelíkem ledové vody přišla i mezi sportovce další nová móda. Místo Ice Bucket Challenge teď letí Mannequin Challenge připomínající dětskou hru štronso.

Videa lidí stojících v nejrůznějších pózách, jakoby se zastavil čas, zaplavila sociální sítě. A není divu, že se této výzvy brzy chytli i sportovci.

Zřejmě nejpropracovanější, téměř umělecký kus, připravili organizátoři a hráči evropské profesionální golfové "tůry". Je v něm všechno od šaten až po hvězdy na greenu.

Největší koncentrace krásek se patrně objevila v šatnách roztleskávaček profesionálního klubu amerického fotbalu Dallas Cowboys. Půvabné dívky tak oslavily povedenou vítěznou sérii Kovbojů.

Mannequin Challenge se nekoná jen v zákulisí. Anglický kanonýr Jamie Vardy "zkameněl" po gólu s síti Španělska. A s ním po chvíli také jeho slavíci spoluhráči.

Není žádná "virální špatnost", aby u ní nechyběl Cristiano Ronaldo. V šatně portugalské reprezentace vystupuje skutečně jako manekýn a dává na odiv své svaly.

Vlna Mannequin Challenge dorazila už do Česka. Hokejisté Slavie dokazují, že i v těžkých časech svého klubu se umí semknout a udělat spolu něco zábavného.

Další, kdosi v Česku tuhle výzvu zkusili, jsou fotbalisté Bohemians

Velmi populární je hra na sochy u zámořských basketbalistů. Úřadující šampioni NBA z Clevelandu k této hříčce během návštěvy Bílého domu přiměli i dosluhující první dámu Michelle Obamovou.

Na univerzitách bylo vždycky o zábavu postaráno. To dokumentuje vtipné video od basketbalistů Lamas Cardinals. V texaském  Beaumontu je vůbec veselo, protože podobnou hříčku pak udělaly i basketbalistky Lady Cardinals.

Ono se řekne "veselé video", jenže některé nápady dají pořádně zabrat. To určitě platí o výkonu gymnastů z Leedsu, kteří ani při náročných cvicích neztratili glanc a nehnuli ani brvou.

Se čtyřmi roky plnými vítězství se stylově rozloučil tým Volkswagenu v MS v rallye. Také nejrychlejší soutěžáci světa v Austrálii aspoň na chvíli "zamrzli".

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy