Čas neplatí pro sexy roztleskávačky, polonahého Ronalda ani Slavii s Bohemians

Sport Sport
22. 11. 2016 14:44
Virtuálním světem internetu se valí další bláznivá výzva. Mannequin Challenge uchvátila i sportovce, zapojili se profíci, amatéři i fanoušci z celého světa. Podívejte se na ta nejpovedenější videa.
Doo Mannequin Challenge se zapojily také krásné Jižanky, cheerleaders týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys.
Doo Mannequin Challenge se zapojily také krásné Jižanky, cheerleaders týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys. | Foto: Dallas Cowboys Cheerleaders via youTube

Praha - Po polívání hlavy kbelíkem ledové vody přišla i mezi sportovce další nová móda. Místo Ice Bucket Challenge teď letí Mannequin Challenge připomínající dětskou hru štronso.

Videa lidí stojících v nejrůznějších pózách, jakoby se zastavil čas, zaplavila sociální sítě. A není divu, že se této výzvy brzy chytli i sportovci.

Zřejmě nejpropracovanější, téměř umělecký kus, připravili organizátoři a hráči evropské profesionální golfové "tůry". Je v něm všechno od šaten až po hvězdy na greenu.

Největší koncentrace krásek se patrně objevila v šatnách roztleskávaček profesionálního klubu amerického fotbalu Dallas Cowboys. Půvabné dívky tak oslavily povedenou vítěznou sérii Kovbojů.

Mannequin Challenge se nekoná jen v zákulisí. Anglický kanonýr Jamie Vardy "zkameněl" po gólu s síti Španělska. A s ním po chvíli také jeho slavíci spoluhráči.

Není žádná "virální špatnost", aby u ní nechyběl Cristiano Ronaldo. V šatně portugalské reprezentace vystupuje skutečně jako manekýn a dává na odiv své svaly.

Vlna Mannequin Challenge dorazila už do Česka. Hokejisté Slavie dokazují, že i v těžkých časech svého klubu se umí semknout a udělat spolu něco zábavného.

Další, kdosi v Česku tuhle výzvu zkusili, jsou fotbalisté Bohemians

Velmi populární je hra na sochy u zámořských basketbalistů. Úřadující šampioni NBA z Clevelandu k této hříčce během návštěvy Bílého domu přiměli i dosluhující první dámu Michelle Obamovou.

Na univerzitách bylo vždycky o zábavu postaráno. To dokumentuje vtipné video od basketbalistů Lamas Cardinals. V texaském  Beaumontu je vůbec veselo, protože podobnou hříčku pak udělaly i basketbalistky Lady Cardinals.

Ono se řekne "veselé video", jenže některé nápady dají pořádně zabrat. To určitě platí o výkonu gymnastů z Leedsu, kteří ani při náročných cvicích neztratili glanc a nehnuli ani brvou.

Se čtyřmi roky plnými vítězství se stylově rozloučil tým Volkswagenu v MS v rallye. Také nejrychlejší soutěžáci světa v Austrálii aspoň na chvíli "zamrzli".

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 minutami

Šéfka Finanční správy Richterová požádala o odvolání

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová k požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
před 14 minutami

Český skladatel Kotík získal v USA jako první Evropan prestižní cenu Johna Cage

Český hudební skladatel, dirigent a flétnista Petr Kotík ve Spojených státech obdržel prestižní cenu Johna Cage, kterou udílí newyorská Nadace pro soudobé umění. Kotík je doposud jediným evropským umělcem, který tuto cenu dostal, sdělilo Ostravské centrum nové hudby.

Letošní laureáty cen v pěti uměleckých disciplínách - hudbě, tanci, divadle, poezii a výtvarném umění - oznámila ve čtvrtek večer nadace.

Prestižní cena Johna Cage, s níž se pojí odměna ve výši 45 tisíc dolarů, nese jméno po americkém skladateli a jednom ze zakladatelů Newyorské nadace pro soudobé umění. Udílí se od roku 1992 jednomu umělci jednou za dva roky jako "uznání mimořádného úspěchu v umění za práci, jež odráží ducha Johna Cage". Mezi 16 laureáty tohoto ocenění je Kotík doposud jediným evropským umělcem, uvedlo Ostravské centrum nové hudby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy