Souboj pěstmi. Lukáš proti Husseinovi

Souboj pěstmi. Lukáš proti Husseinovi
V Ústí nad Labem má box tradici. Na zápasy pořádané zdejším klubem SKP jezdívali dříve boxeři z celého socialistického světa. Jak mi předvedl Ferdinand Traxmandl junior, základní postoj mají místní pořád v krvi.
Tihle pánové mají svoje už odboxováno. A nejsou to zrovna lehké váhy.
Ani ne tak soupeř, ale nízká účast diváků v aréně, toho se Lukáš Konečný podle vlastních slov před zápasem obával. Duel byl organizován velmi narychlo a pořadatelé podcenili, že ve stejný večer v Ústí koncertuje Michal David.
A tady už je hlavní hrdina se svými třemi dcerami. "Holky, pokud tátovi zvednou na konci ruku nad hlavu, vezmu vás do ringu, to už znáte, jo?" domlouvají se.
Foto: Ondřej Besperát
Ondřej Besperát
28. 5. 2011 13:00

Ústí nad Labem - Boxer Lukáš Konečný potvrdil roli favorita a v pátek večer porazil ve Zlatopramen aréně vyzyvatele Husseina Bayrama z Francie po dvanácti kolech na body. Obhájil tak titul evropského mistra asociace EBU a získal pás interkontinentálního mistra WBO.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady dnes vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy