Souboj pěstmi. Lukáš proti Husseinovi

Souboj pěstmi. Lukáš proti Husseinovi
V Ústí nad Labem má box tradici. Na zápasy pořádané zdejším klubem SKP jezdívali dříve boxeři z celého socialistického světa. Jak mi předvedl Ferdinand Traxmandl junior, základní postoj mají místní pořád v krvi.
Tihle pánové mají svoje už odboxováno. A nejsou to zrovna lehké váhy.
Ani ne tak soupeř, ale nízká účast diváků v aréně, toho se Lukáš Konečný podle vlastních slov před zápasem obával. Duel byl organizován velmi narychlo a pořadatelé podcenili, že ve stejný večer v Ústí koncertuje Michal David.
A tady už je hlavní hrdina se svými třemi dcerami. "Holky, pokud tátovi zvednou na konci ruku nad hlavu, vezmu vás do ringu, to už znáte, jo?" domlouvají se.
Foto: Ondřej Besperát
Ondřej Besperát
28. 5. 2011 13:00

Ústí nad Labem - Boxer Lukáš Konečný potvrdil roli favorita a v pátek večer porazil ve Zlatopramen aréně vyzyvatele Husseina Bayrama z Francie po dvanácti kolech na body. Obhájil tak titul evropského mistra asociace EBU a získal pás interkontinentálního mistra WBO.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy