Lucerna: Krev, KO, krásky, herečky, létající Píno i stříhání

Krásné Ring Girls a tanečnice pochopitelně nechyběly v Lucerně ani tentokrát!
Tradiční setkání bojovníků 30. prosince si nenechala ujít ani česká herečka Iva Hüttnerová, v hledišti nechyběl ani motocyklový závodník Lukáš Pešek.
Daniela Táborského, několikanásobného amatérského šampiona, pak před vítězným zápasem s Lukášem Wackerem ostříhala kamarádka Kačka.
Na vítězné bojovníky čekaly po zápasech s trofejemi v rukou krásné Ring Girls (zde tanečnice před začátkem v zákulisí)...
...Loučící se Roman Kracík po svém triumfu ale raději zapózoval s kaskadérskými legendami Jaroslavem Tomsou (vlevo) a Ladislavem Lahodou.
Foto: Filip Škeřík, extraround.cz
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, Filip Škeřík
31. 12. 2014 9:23
Podívejte se na fotogalerii z galavečera bojových sportů ze 30. prosince v Lucerně.

Velký sál Lucerny patřil v úterý 30. prosince opět bojovým sportům. Fanoušci si mohli užít celkem jedenáct soubojů v amatérském i profesionálním boxu, dle pravidel K-1 a také thajského boxu. Hodně zajímavého se ale dělo v ringu a mimo něj i ve chvílích, kdy mezi šestnácti provazy nelétaly pěsti zkrvavených bojovníků.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Chovateli v Ostravě utekl krokodýl, po nebezpečném zvířeti pátrá policie

Policisté v Ostravě intenzivně hledají zhruba metrové mládě krokodýla, které uteklo chovateli ze zahrady v Závodní ulici. Upozornili, že krokodýl může být nebezpečný. Je mrštný a je schopen ulovit menší psy či kočky. Sdělila policejní mluvčí Eva Michalíková.

Policie se o útěku zvířete dozvěděla dnes před 12:00, ze zahrady krokodýl utekl zřejmě v sobotu odpoledne. Jde o druh krokodýl čelnatý (Osteolaemus tetraspis).

"Vzhledem k tomu, že zvíře je už dva dny bez potravy, může být pro veřejnost nebezpečné. Dle konzultace s odborníkem by mohl začít vyhledávat vodní toky, případně se uschovat v listnatém terénu, kde je stín," uvedla Michalíková. Po krokodýlovi podle ní pátrají policisté speciální pořádkové jednotky s policisty z obvodního oddělení.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Počet obětí po záplavách a sesuvech půdy v Indii vystoupil na 160

V Indii v pondělí začaly masivní odklízecí práce po monzunovém dešti, který převážně na západě země vyvolal záplavy a sesuvy půdy. Ty podle agentury AFP nepřežilo více než 159 lidí. Údaje o obětech ale nejsou jednotné - místní úřady, na které se odvolává agentura Reuters, uvádějí přes 160 mrtvých.

V nejvíce zasažených státech Maháráštra, Góa, Telangana a Karnátaka muselo být evakuováno přes 250 000 lidí.

Vláda státu Maháráštra oznámila, že záplavy nepřežilo nejméně 149 lidí, dalších 64 se stále pohřešuje. Podle představitelů tohoto západoindického státu je nepravděpodobné, že jsou stále naživu, protože jsou v troskách uvězněni déle než tři dny. Záchranáři se nemohli rychle dostat k nejvíce zasaženým vesnicím, rozvodněné řeky a sesuvy půdy odřízly příjezdové cesty. Ve vesnici Talije, která leží asi 180 kilometrů od Bombaje, byla pozastavena pátrací akce po 17 nezvěstných.

Zdroj: ČTK
Další zprávy