Lucerna: Krev, KO, krásky, herečky, létající Píno i stříhání

Krásné Ring Girls a tanečnice pochopitelně nechyběly v Lucerně ani tentokrát!
Tradiční setkání bojovníků 30. prosince si nenechala ujít ani česká herečka Iva Hüttnerová, v hledišti nechyběl ani motocyklový závodník Lukáš Pešek.
Daniela Táborského, několikanásobného amatérského šampiona, pak před vítězným zápasem s Lukášem Wackerem ostříhala kamarádka Kačka.
Na vítězné bojovníky čekaly po zápasech s trofejemi v rukou krásné Ring Girls (zde tanečnice před začátkem v zákulisí)...
...Loučící se Roman Kracík po svém triumfu ale raději zapózoval s kaskadérskými legendami Jaroslavem Tomsou (vlevo) a Ladislavem Lahodou.
Foto: Filip Škeřík, extraround.cz
Podívejte se na fotogalerii z galavečera bojových sportů ze 30. prosince v Lucerně.

Velký sál Lucerny patřil v úterý 30. prosince opět bojovým sportům. Fanoušci si mohli užít celkem jedenáct soubojů v amatérském i profesionálním boxu, dle pravidel K-1 a také thajského boxu. Hodně zajímavého se ale dělo v ringu a mimo něj i ve chvílích, kdy mezi šestnácti provazy nelétaly pěsti zkrvavených bojovníků.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy