Ledecká přišla o servismana, Machytka zamířil k Liensbergerové

ČTK ČTK
7. 6. 2022 21:14
Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká si bude muset před nadcházející sezonou najít nového servismana. Miloš Machytka, který se české hvězdě staral od roku 2019 o lyže i snowboard, přešel do realizačního týmu rakouské slalomářky Kathariny Liensbergerové.
Justin Reiter, Tomáš Bank, Ester Ledecká, Miloš Machytka
Justin Reiter, Tomáš Bank, Ester Ledecká, Miloš Machytka | Foto: Milan Kammermayer

Mistryně světa ve slalomu z loňského roku a stříbrná olympijská medailistka z Pekingu přišla na jaře o svého servismana Raphaela Hudlera. Spoluprací s českým odborníkem se pochlubila na sociálních sítích.

Ledecká po sezoně doufala, že se jí podaří udržet osvědčený realizační tým pohromadě. Nabídky na zahraniční spolupráci měli sjezdařský trenér Tomáš Bank a fyzioterapeut Michal Lešák, její tým dále tvoří italský sjezdařský odborník Franz Gamper, pro snowboard Američan Justin Reiter.

O servis se dosud staral Machytka, jenž v minulosti slavil úspěchy se slalomářkou Šárkou Strachovou. Spolupracoval i s Filipem Trejbalem a Kryštofem Krýzlem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy