Kvitová je zasnoubená. Hokejista Meidl ji požádal, když si čistila zuby

ČTK Sport ČTK, Sport
17. 12. 2015 9:40
Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová je už několik týdnů zasnoubená. Dvojnásobnou wimbledonskou vítězku požádal o ruku její přítel hokejista Radek Meidl, s nímž tvoří pár rok a půl.
Petra Kvitová.
Petra Kvitová. | Foto: ČTK

Praha - Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová je už několik týdnů zasnoubená. Dvojnásobnou wimbledonskou vítězku požádal o ruku její přítel hokejista Radek Meidl, s nímž tvoří pár rok a půl. Na svatbu ale pětadvacetiletá tenistka nespěchá, Magazínu Dnes prozradila, že v příštím roce ještě určitě nebude.

Žádostí o ruku těsně před pražským finále Fed Cupu v polovině listopadu Meidl Kvitovou překvapil. "Nečekala jsem ji tak brzo. I když jsem tušila, že se něco chystá. Překvapení mu totiž moc nejdou," řekla Kvitová Magazínu.

"Prstýnek jsem na začátku ani nenosila a holkám v týmu jsem to prozradila až po vítězství, aby se zbytečně nemluvilo o něčem jiném," dodala.

Meidl, jenž hraje za extraligový Třinec, o zásnubách několik týdnů rozmýšlel. O jeho úmyslech věděla jen manažerka Kvitové, s níž konzultoval velikost prstýnku.

"Byl jsem nervózní, přišel jsem domů po zápase, Petra byla ve sprše a já už to nemohl vydržet. Zase by mi někam odjela. Tak jsem na sebe hodil sako, ona vylezla v pyžamu, čistila si zuby, ještě měla skoro pastu u pusy, já držel v ruce krabičku...," popsal velký okamžik Meidl.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Vrtulník, při jehož nehodě v USA zemřel Petr Kellner a další lidé, před pádem pomalu manévroval těsně nad vrcholem hřebene, uvedli vyšetřovatelé

Vrtulník, při jehož nehodě na Aljašce zemřel na konci března většinový vlastník investiční skupiny PPF Petr Kellner a další čtyři lidé, před pádem po několik minut pomalu manévroval těsně nad vrcholem horského hřebene. Vyplývá to z úterý zveřejněné předběžné zprávy amerického Národního úřadu pro bezpečnost v dopravě (NTSB).

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy