Krupa, Pála, Novotná nebo někdo z ciziny. Kdo se ujme Kvitové?

Podívejte se na přehled tenisových trenérů, kteří by se teoreticky mohli ujmout Petry Kvitové po rozchodu s Davidem Kotyzou.
PETR PÁLA - Zdá se ideální variantou. Petru dobře zná, už spolu ve Fed Cupu něco zažili a ty největší turnaje kvůli sledování reprezentantek stejně objíždí, tak teď by si k tomu mohl přibrat i trénování top hráčky. Studování soupeřek pro týmovou soutěž by zřejmě musel raději delegovat na někoho jiného, stejně tak svou práci v tenisové akademii svého otce Františka Pály, ale taková příležitost se nemusí opakovat.
DAVID KUNST - Nutno říct, že Fed Cup, to není jen Pála. Celý týden stráví s hráčkami na kurtu také trenér David Kunst. I on tak má hru Petry dobře přečtenou a může připadat v úvahu. Kdo ví, ne nadarmo si možná rodačka z Bílovce vzala dobu na rozmyšlenou právě přes Fed Cup.
MARTIN DAMM - S ženským tenisem také moc zkušeností nemá, ale někteří čeští experti o jeho trenérských schopnostech mluví jen v superlativech. Jeho spolupráce s kamarádem deblistou Leandrem Paesem by ovšem musela skončit.
JANA NOVOTNÁ - Pojďme mezi dámy. Wimbledonská vítězka by dvojnásobné wimbledonské šampionce snad mohla rozumět. Pravdou je, že Novotná v tuto chvíli vede mladý talent Barboru Krejčíkovou, ale vysněná první stovka se jim v poslední době spíš vzdaluje, než přibližuje.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
31. 1. 2016 5:21
Podívejte se na přehled tenisových trenérů, kteří by se teoreticky mohli ujmout Petry Kvitové.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy