Krupa, Pála, Novotná nebo někdo z ciziny. Kdo se ujme Kvitové?

Podívejte se na přehled tenisových trenérů, kteří by se teoreticky mohli ujmout Petry Kvitové po rozchodu s Davidem Kotyzou.
PETR PÁLA - Zdá se ideální variantou. Petru dobře zná, už spolu ve Fed Cupu něco zažili a ty největší turnaje kvůli sledování reprezentantek stejně objíždí, tak teď by si k tomu mohl přibrat i trénování top hráčky. Studování soupeřek pro týmovou soutěž by zřejmě musel raději delegovat na někoho jiného, stejně tak svou práci v tenisové akademii svého otce Františka Pály, ale taková příležitost se nemusí opakovat.
DAVID KUNST - Nutno říct, že Fed Cup, to není jen Pála. Celý týden stráví s hráčkami na kurtu také trenér David Kunst. I on tak má hru Petry dobře přečtenou a může připadat v úvahu. Kdo ví, ne nadarmo si možná rodačka z Bílovce vzala dobu na rozmyšlenou právě přes Fed Cup.
MARTIN DAMM - S ženským tenisem také moc zkušeností nemá, ale někteří čeští experti o jeho trenérských schopnostech mluví jen v superlativech. Jeho spolupráce s kamarádem deblistou Leandrem Paesem by ovšem musela skončit.
JANA NOVOTNÁ - Pojďme mezi dámy. Wimbledonská vítězka by dvojnásobné wimbledonské šampionce snad mohla rozumět. Pravdou je, že Novotná v tuto chvíli vede mladý talent Barboru Krejčíkovou, ale vysněná první stovka se jim v poslední době spíš vzdaluje, než přibližuje.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
31. 1. 2016 5:21
Podívejte se na přehled tenisových trenérů, kteří by se teoreticky mohli ujmout Petry Kvitové.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 42 minutami

Pražská energetika od začátku srpna zdražila elektřinu pro nově příchozí zákazníky

Pražská energetika (PRE) od začátku srpna zdražila elektřinu pro nově příchozí zákazníky, kteří nechtějí fixovat cenu. Současný produkt nahrazuje jiným, dražším. Cena za megawatthodinu tak stoupla o 63 procent z 4174 korun na 6800 korun. ČTK informaci potvrdil mluvčí PRE Karel Hanzelka. Nové ceny se týkají necelých dvou procent současných zákazníků a nově příchozích, nejde tedy o plošné zvýšení cen. O řadě změn v cenících platných od srpna firma informovala už dříve. Kvůli růstu velkoobchodních cen zvyšují výrazně ceny i další dodavatelé.

"Skladba produktového portfolia se v čase vyvíjí a mění. I na nás samozřejmě dopadají skokově rostoucí ceny elektřiny na burze, které minulý týden překročily hranici 400 eur (asi 9800 korun) za megawatthodinu. Nemáme jinou možnost, než současný stav promítnout do ceníku," řekl Hanzelka. PRE proto původní produkt nahrazuje novým. Oba produkty nabízí takzvanou hybridní smlouvu, která je uzavřená na dva roky s nefixovanou cenou, při její změně ale může zákazník smlouvu ukončit.

Kromě nefixovaných produktů změnilo PRE ceny také u produktu PREekoproud, kde firma garantuje dodávky stoprocentně zelené elektřiny. Cena megawatthodiny se zvýšila o 2626 korun z původních 4454 korun na 7080 korun. "U produktu PREekoproud je uvedená cena pro nové zákazníky. Nejde tedy o plošné zvýšení cen, stávajících zákazníků se nový ceník z velké části netýká," dodal Hanzelka. Pražská energetika zdražila od 1. srpna také nefixovaný produkt PRE Proud Nefix z původních 4879 korun na 7505 korun za megawatthodinu, tedy zhruba o polovinu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy