Krásná provokatérka má načas utrum. Z dalších akcí ji vyřadilo kuriózní zranění

Sport Sport
10. 3. 2020 7:35
Proslavila se při finále fotbalové Ligy mistrů i lyžařském Světovém poháru. Teď ale Kinsey Wolanská nějaký čas žádnou sportovní akci nenaruší. Při parašutismu si totiž zlomila kotník.
Kinsey Wolanská při slalomu lyžařského Světového poháru ve Schladmingu
Kinsey Wolanská při slalomu lyžařského Světového poháru ve Schladmingu | Foto: Reuters

Poprvé o sobě dala světu vědět, když ve velmi vážném oděvu vběhla v Madridu na trávník při loňském finále Ligy mistrů mezi fotbalisty Liverpoolu a Tottenhamu.

O pozdvižení se Wolanská postarala i letos v lednu, kdy se v podobném outfitu proběhla sjezdovkou při nočním slalomu lyžařského Světového poháru v rakouském Schladmingu. Zmátla dokonce oficiální časomíru, která měřila jízdu Itala Alexe Vinatzera. 

Wolanská v plavkách vtrhla do cílového prostoru a protnula fotobuňku těsně před průjezdem lyžaře. Výtržnice nesla transparent mimo jiné se vzkazem "RIP Kobe", kterým připomněla tragické úmrtí basketbalové hvězdy Kobeho Bryanta.

Vinatzer se chvíli nezaslouženě radoval z průběžného vedení, pak vzal situaci s humorem. "Aspoň mám cool cílovou fotografii," smál se, ovšem organizátorům úplně veselo nebylo.

Teď si mohou pořadatelé na pár týdnů oddechnout, profesionální provokatérka je totiž ve stavu zraněných. Při parašutistickém seskoku si zlomila kotník.

"Pro ty všechny, kteří se ptají, jak jsem si kotník zlomila… Byl to fakt větrný den na parašutismus a já při přistání dopadla zhruba z dvaceti stop (asi šest metrů - pozn. red.) přímo na kotník," napsala Wolanská na svůj Instagram a přidala video ze seskoku i následné akce záchranářů.

Na Instagramu, kde ji sleduje přes 3,5 milionu uživatelů, u fotky s ortézou navnadila fanoušky: "Podstoupila jsem operaci, takže budu pár týdnů mimo, ale už mám nějaké úžasné pranky."

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Trump omilostnil exporadce Flynna, zapleteného do ruského vlivu na přechozí volby

Americký prezident Donald Trump na Twitteru oznámil, že omilostnil svého někdejšího bezpečnostního poradce Michaela Flynna, který se na konci roku 2017 přiznal, že lhal Federálnímu úřadu pro vyšetřování (FBI). Ten ho vyslýchal v rámci vyšetřování údajného vlivu Ruska na prezidentské volby v roce 2016. Informovala o tom agentura Reuters.

Udělení milosti Flynnovi je vyvrcholením čtyřleté politické a právní aféry. O chystané milosti pro Flynna psal už dříve dnes server Axios s odvoláním na nejmenované zdroje. Udělení milosti Flynnovi podle něj znamená, že do záležitosti už dál nebudou moci promluvit soudy ani ministerstvo spravedlnosti poté, co se v lednu podle všeho stane prezidentem demokrat Joe Biden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy