Kráska Paige zasypaná pěstmi. VanZantová v premiéře bez rukavic prohrála

Sport Sport
6. 2. 2021 10:30
Očekávaná premiéra v organizaci Bare Knuckle FC skončila pro Paige VanZantovou porážkou. Populární americká bojovnice prohrála v duelu bez rukavic s krajankou Britain Hartovou na body.

Na Floridě se odehrála poctivá pětikolová bitva. V úvodních dějstvích se VanZantová hledala a byla prakticky neustále pod tlakem agresivně boxující soupeřky.

Ve druhém kole zaútočila Hartová drtivou kombinací tří úderů a bývalé hvězdě UFC začalo výrazně natékat levé oko. 

Přesto se VanZantová dobře udržela v duelu a v posledních kolech začala přebírat iniciativu. V tom závěrečném vypadala obzvlášť energicky a tvrdě útočila na hlavu. Hartová naopak vypadala unaveně a modlila se za brzký konec duelu.

Ofenziva VanZantové nicméně přišla podle rozhodčích pozdě, všichni tři sudí přisoudili vítězství její sokyni. Bojovnice se po utkání vřele objaly, přestože jejich zápasu předcházela divoká potyčka během staredownu.

 

Právě se děje

před 57 minutami

Ryanair má rekordní ztrátu, letectví se už ale zotavuje z pandemie

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair vykázala za uplynulý finanční rok bez mimořádných položek rekordní ztrátu 815 milionů eur (20,8 miliardy Kč) po zisku více než jedné miliardy eur v předchozím roce. Omezení související s pandemií donutila firmu zrušit více než 80 procent letů. Aerolinky ale ve své výsledkové zprávě dnes také uvedly, že v odvětví letecké dopravy už vidí signály začínajícího oživení. Finanční rok skončil v březnu.

Ztráta byla nižší, než čekali analytici. Ti ji podle agentury Reuters odhadovali na 834 milionů eur. Počet cestujících, které firma přepravila, klesl na 27,5 milionu ze 149 milionů v předchozím roce. Loňský rok přitom největší nízkonákladová letecká společnost v Evropě označila za nejnáročnější ve své historii. Výnosy jí klesly o 81 procent na 1,64 miliardy eur.

Ryanair potvrdil předchozí výhled, že v současném fiskálním roce přepraví 80 až 120 milionů cestujících, i když pravděpodobnější je, že tento počet bude spíše na dolním konci rozpětí. Za duben až červen by měl Ryanair přepravit pět až šest milionů cestujících. Dodal ale, že je nemožné poskytnout oficiální výhled zisku na celý rok, předpokládá nicméně, že by mohl vykázat téměř vyrovnané hospodaření, pokud v EU postoupí očkování.

Růst týdenních rezervací z poslední doby podle generálního ředitele Michaela O'Learyho naznačuje, že "oživení už začalo". Počet rezervací na začátku dubna vzrostl na 1,5 milionu týdně z předchozích zhruba 500.000 týdně.

před 1 hodinou

Útočník v Jekatěrinburgu zabil nožem tři muže, zřejmě šlo o opileckou hádku

Tři lidi zabil nožem zřejmě při opilecké hádce útočník v ruském Jekatěrinburgu. Policie při zadržování pachatele musela použít zbraň a zranila ho. Informovala o tom agentura TASS s odvoláním na sdělení vyšetřovacího výboru pro Sverdlovskou oblast.

Podle poskytnuté informace bylo policii oznámeno, že v parku poblíž jekatěrinburgského vlakového nádraží došlo "na základě konzumace alkoholu" ke konfliktu. Jeho výsledkem bylo zabití tří mužů.

Mluvčí policie sdělil, že policisté, kteří na místo události přijeli, se snažili útočníka zadržet, ten však s nožem kladl odpor. Protože se nemínil vzdát ani po výstražném výstřelu, byl při dalším použití služební zbraně zraněn. Jak vážné zranění je, mluvčí neupřesnil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy