Hradilek váhá mezi TOP 09 a Zelenými, Řepka k urně nepůjde. Jak se stavějí k volbám čeští sportovci?

Lukáš Zahradník Lukáš Zahradník
19. 10. 2017 8:23
Úderem čtrnácté hodiny začnou v pátek v České republice parlamentní volby. Které straně vhodí lístky známí čeští současní či bývalí sportovci? A zamíří vůbec k urnám? Projděte si jejich názory.

DUŠAN UHRIN st., fotbalový trenér

Fotbalista roku 2016: Dušan Uhrin starší
Fotbalista roku 2016: Dušan Uhrin starší | Foto: Milan Kammermayer

K volbám určitě půjdu. Sám jsem na kandidátce hnutí Sportovci pro společnost, takže budu volit samozřejmě je. Přesvědčili mě především svým zaměřením na aktuální problémy, také je to nová strana, dalo by se říci ještě nevinná. Klade rovněž důraz na fair play a sportovní rozvoj mládeže. Spokojený bych byl, kdybychom získali pět procent a dostali se do Poslanecké sněmovny.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Jaromír Nohavica chystá sérii koncertů pro ženy

Písničkář Jaromír Nohavica u příležitosti Mezinárodního dne žen chystá sérii sedmi on-line koncertů pro ženy. Všechny skladby bude hrát na přání, a to od od 8. do 14. března vždy od 19 hodin. Audiopřenos si zájemci mohou zapnout na jeho webu. "Písničkových přání přišlo opravdu hodně, a tak z původně jediného plánovaného Koncertu k Mezinárodnímu dni žen nakonec vznikl Mezinárodní týden žen," vysvětluje Nohavica. První koncert příští pondělí 8. března sestaví z 20 nejčastěji objednávaných písní. V následujících šesti večerech zazní dalších 120 skladeb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy