Kličko nekončí, potvrdil, že příští rok chce odvetu proti Furymu

Sport Sport
2. 12. 2015 16:19
Ukrajinský boxer na Instagramu v krátkém videu uvedl, že je připraven využít klauzule ve smlouvě, kterou uzavřel před svým prvním duelem Tysonem Furym. Ta mu umožňuje po prohraném zápase požádat o odvetu.
Vladimir Kličko
Vladimir Kličko | Foto: Reuters

Praha - Boxerský svět se může těšit na velký šlágr. Vladimir Kličko, který v neděli přišel o titul mistra světa v duelu s Tysonem Furym, oznámil, že příští rok bude odveta.

"Mám dárek pro všechny fanoušky boxu a Tysona Furyho. Využiji klauzule ve smlouvě, která mi zajišťuje právo na odvetu s Furym. Takže zápas roku 2016 je v procesu!" uvedl devětatřicetiletý Ukrajinec na svém instagramovém profilu (video spustíte kliknutím na obrázek).

A message to the fans of boxing.

Video zveřejněné uživatelem Wladimir Klitschko (@klitschko_official),

Jedenáct let neporažený Kličko prohrál s Furym v neděli na body a senzačně přišel o čtyři mistrovské pásy organizací WBA, WBO, IBO a IBF. Vítěz olympijských her z Atlanty v roce 1996 vládl těžké váze devět a půl roku.

Dle údajů televize HBO, se kterou má Ukrajinec smlouvu na vysílání svých zápasů za velkou louží, sledovalo sobotní bitvu 1,038 milionů diváků, což z ní udělalo desátý nejsledovanější souboj pod hlavičkou této stanice.

 

Právě se děje

Další zprávy