Dívčí souboj, adrenalin i krev. Legendy kickoboxu se utkaly v Praze

Vrcholem galavečera byl duel o světový titul v kategorii do 75 kilogramů, kde se úspěšně rval Matouš Kohout, došlo ale i na souboj bojovnic. Podívejte se na galerii z akce!
Akci s názvem "Legends in Prague" pořádala organizace světového kickboxu W5.
Poprvé v historii zavítal galavečer do Prahy, dějištěm se stala vysočanská O2 arena.
Diváci mohli vidět hned šestnáct zápasů, v nichž se představila slavná jména z domácí scény, ale také kickboxeři z absolutní světové špičky.
Bojovalo se o světový titul W5 v kategorii do 75 kilogramů, kde se úspěšně pral český hrdina Matouš Kohout, a zároveň o dva evropské primáty v kategoriích do 71 a 77 kilogramů.
Foto: Jiří Šimeček
Sport Sport, Jiří Šimeček
Aktualizováno 9. 10. 2016 18:24
Historicky poprvé se v Praze konal galavečer prestižní organizace světového kickboxu W5. Podívejte se na emocemi nabité fotografie z elitní akce, kterou hostila vysočanská O2 Arena.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 minutami

Německá CDU podpořila jako kandidáta na kancléře Armina Lascheta

Vedení německé vládní Křesťanskodemokratické unie (CDU) dosluhující kancléřky Angely Merkelové jasně podpořilo kandidaturu svého předsedy Armina Lascheta na kancléře v zářijových parlamentních volbách. Na tiskové konferenci to prohlásil generální tajemník CDU Paul Ziemiak, který uvedl, že podpora není konečným rozhodnutím. Postoj CDU totiž pověřuje Lascheta, aby se nyní dohodl s bavorským premiérem a šéfem Křesťanskosociální unie (CSU) Markusem Söderem, kdo z této dvojice nakonec konzervativní unii CDU/CSU do voleb povede. Laschet prohlásil, že se Söderem bude hovořit ještě v pondělí.

Výsledek schůzky vedení CDU ohlásil ještě před tiskovou konferencí hesenský premiér Volker Bouffier. Předsednictvo podle Bouffiera konstatovalo, že předseda strany a premiér Severního Porýní-Vestfálska Laschet je mimořádně vhodný kandidát na kancléřský úřad. "Zároveň jsme ho požádali, aby s Markusem Söderem projednal další postup," řekl Bouffier. CDU by chtěla, aby jasno bylo do týdne.

před 20 minutami

Před nemocnicí v Paříži se střílelo, jeden člověk zemřel

Po střelbě před nemocnicí Henry Dunant v Paříži jeden člověk zemřel a jeden je těžce raněný. Pachatel ujel na skútru, píší francouzská média.

Zdroj: ČTK
Další zprávy