Kdo vyhrál a prohrál? Máme unikátní grafiku k Liberci

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
2. 3. 2009 9:00
Projděte si grafickou přílohu ke světovému šampionátu
Foto: Aktuálně.cz

Liberec - Mistrovství světa v klasickém lyžování, historicky určitě největší sportovní akce pořádaná v České republice, skončilo.

V unikátní grafice deníku Aktuálně.cz si můžete prohlédnout, kdo vybojoval medaile a jak se dařilo domácím reprezentantům.  

Dozvíte se také, kde se šampionát uskutečnil, včetně toho, jak vypadaly jednotlivé tratě pro běžecké lyžování a jak jsou postaveny můstky pro skoky na lyžích.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy