Kdo je šampionka Vítková? Bojovnice i dívka z mola

Podívejte se na profilovou fotogalerii české biatlonistky Veroniky Vítkové.
Dokázala to. Veronika Vítková poprvé vyhrála závod Světového poháru v biatlonu, když ovládla sprint v Oberhofu. Představme si ale šestadvacetiletou reprezentantku blíže.
Rodačka z Vrchlabí toho totiž může nabídnout víc než jen přesnou mušku a skvělé výkony na běžkách.
V českém biatlonu je možná trochu v pozadí Gabriely Soukalové, ale uznejte, že i Veronika je okrasou reprezentačního týmu.
A věděli jste že je golfistkou? Tedy začínající...
Foto: www.foto-hlavac.cz
Sport Reuters Sport, Reuters, Eduard Erben, foto-hlavac.cz
10. 1. 2015 7:03
Podívejte se na profilovou fotogalerii české biatlonistky Veroniky Vítkové.

Více o Veronice Vítkové si přečtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Platforma Rekonstrukce státu ocenila 21 politiků za boj s korupcí, vyzdvihla Michálka

Platforma Rekonstrukce státu ve čtvrtek ocenila 21 politiků, kteří se podle ní v končícím volebním období nejvíce zasloužili o prosazování protikorupčních zákonů v Parlamentu. Vyzdvihla zejména zásluhy poslance Jakuba Michálka (Piráti), dále pak Marka Výborného (KDU-ČSL) a Ondřeje Profanta (Piráti). Sdělila to ve čtvrtek mluvčí platformy Eva Hromádková.

Ocenění "Dělník protikorupční legislativy" udělila Rekonstrukce státu celkem devíti zástupcům Pirátské strany, třem lidovcům, dvěma Starostům a nezávislým, dvěma poslancům vládního hnutí ANO a jedné poslankyni vládní ČSSD, dále dvěma zástupcům ODS, jedné člence TOP 09 a jednomu senátorovi za klub SEN 21 a Pirátů.

„Poslancem, který za poslední čtyři roky nejvíce podporoval protikorupční opatření, je Jakub Michálek z Pirátské strany. Zasloužil se zejména o vylepšení nominačního zákona, zavedení informačního příkazu a aktivně usiloval o schválení novely zákona o státním zastupitelství," uvedla platforma.

Výborný podle Rekonstrukce státu vedle podpory řady důležitých opatření dlouhodobě bojoval za reformu exekucí, kterou Sněmovna schválila na začátku letošního léta. Profant zase prosazoval zejména přístup k informacím a digitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy