Krvavé šrámy i potrhané svršky. Vzpěračky provokují postapokalyptickým kalendářem

Krvavé šrámy i potrhané svršky. Vzpěračky provokují postapokalyptickým kalendářem
Jak už bývá zvykem u českých vzpěraček, vždy na konci léta pošlou do světa kalendář, v němž svými fotografiemi boří předsudky o tom, že vzpírání kazí ženské křivky.
Tentokrát se česká vzpěračská šampionka Julie Švecová, která focení kalendářů organizuje, inspirovala koronavirovou situací a zvolila téma postapokalypsa.
Navlékly se do potrhaného oblečení, potřely se válečnými barvami a vyzbrojily se jako pravé Amazonky.
Každý měsíc pak má i svou minifotku, kde je modelka zobrazená i během závodů, aby majitel kalendáře věřil, že je zároveň i vzpěračkou.
Foto: David Nogol
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 6. 9. 2020 16:37
České vzpěračky tradičně nafotily nový kalendář, v němž chtějí opět upozornit, že ani cvičením s činkami neztrácejí ženskost.
 

Právě se děje

před 33 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy