Krvavé šrámy i potrhané svršky. Vzpěračky provokují postapokalyptickým kalendářem

Krvavé šrámy i potrhané svršky. Vzpěračky provokují postapokalyptickým kalendářem
Jak už bývá zvykem u českých vzpěraček, vždy na konci léta pošlou do světa kalendář, v němž svými fotografiemi boří předsudky o tom, že vzpírání kazí ženské křivky.
Tentokrát se česká vzpěračská šampionka Julie Švecová, která focení kalendářů organizuje, inspirovala koronavirovou situací a zvolila téma postapokalypsa.
Navlékly se do potrhaného oblečení, potřely se válečnými barvami a vyzbrojily se jako pravé Amazonky.
Každý měsíc pak má i svou minifotku, kde je modelka zobrazená i během závodů, aby majitel kalendáře věřil, že je zároveň i vzpěračkou.
Foto: David Nogol
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 6. 9. 2020 16:37
České vzpěračky tradičně nafotily nový kalendář, v němž chtějí opět upozornit, že ani cvičením s činkami neztrácejí ženskost.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Midtjylland se na duel se Slavií naladil výhrou 1:0 nad Randers

Fotbalisté Midtjyllandu se na středeční odvetu 4. předkola Ligy mistrů proti Slavii naladili výhrou. Ve 3. kole dánské ligy porazili 1:0 Randers. Obhájce titulu naplno bodoval ve druhém ze tří kol nového ročníku, přičemž podruhé za sebou vyhrál stejným výsledkem. Dnes o triumfu domácích rozhodl v 6. minutě Božidar Kraev.

Dánský celek, který si v úterý z Edenu odvezl bezbrankovou remízu, usiluje o první postup do základní skupiny Ligy mistrů. Naopak Slavia touží po druhém účasti v hlavní fázi po sobě a celkově třetí v historii.

Trenér Midtjyllandu Brian Priske nasadil dnes sestavu: Hansen - Dyhr, Sviatchenko, James, Andersson (61. Cools) - Anderson, Onyeka (61. Madsen), Kraev - Sisto (82. Isaksen), Júnior Brumado (74. Vibe), Mabil (82. Evander).

Další zprávy