FOTO Volejbalistky Hradce sní o první lize. A tak se svlékly

Hradecké volejbalistky potřebují zajistit rozpočet, aby příští sezonu mohly hrát první ligu. A tak nafotily odvážný kalendář
Tým volejbalistek Slavie Hradce Králové v rouše Evině. Když jde o první ligu, musí jít stud stranou. O vkusu to samozřejmě neplatí.
Pro srovnání: takto vypadají hráčky Slavie ve svém obvyklém sportovním úboru.
V rozpočtu volejbalistek aktuálně chybí asi 200 000 korun, které nutně potřebují na příští sezonu. Nakoupí za ně vybavení, bude na dopravu i tréninky ...
„Peníze potřebujeme nejen na další sezonu, ale i proto, že nám na druhou polovinu této sezony odpadl sponzor, takže hledáme prostředky, jak hrát dál, aniž by nás to zruinovalo,“ říká kapitánka Zuzana Přikrylová.
Foto: Markéta Dlabáčková - Kodak Express no200
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
12. 12. 2013 10:18
Hradecké volejbalistky potřebují zajistit rozpočet, aby příští sezonu mohly hrát první ligu. A tak nafotily odvážný kalendář

Hradec Králové - Vybavení, doprava, rozhodčí, tréninky ... věnovat se v podstatě jakémukoliv sportu naplno vyžaduje docela podstatné náklady, které obvykle úměrně rostou s úrovní soutěže. A tak se není co divit, že když máte tým na postup, snažíte se sehnat peníze jak se dá.

Osvědčený způsob k cíli, kterým má být přibližně 200 000 korun, zvolily volejbalistky klubu Slavia Hradec Králové, aktuálně druhého týmu druhé ligy. Nafotily totiž odvážný kalendář, jehož prodejem si nejen chtějí přilepšit, ale zároveň přilákat i nové sponzory pro další sezonu, kterou by chtěly strávit v první lize. 

Pokud jim chcete přispět, stačí se informovat na mailu uvedeném ve fotogalerii. A nebo alespoň hradeckým dívkám kupte kalendář.

Ve fotogalerii najdete také několik předchozích "lechtivých" kalendářů, které české sportovkyně a sportovci v posledních letech nafotili.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy