Jsi džihádista a krysa, pouští McGregor jed na arcisoka. Za jeho otce se však modlí

av av
14. 5. 2020 10:20
Trash-talk na plné pecky. Ikona smíšených bojových umění usedla za klávesnici a tvrdě se opřela do svých konkurentů.
Conor McGregor.
Conor McGregor. | Foto: Reuters

Krátce poté, co získal Američan Justin Gaethje titul dočasného šampiona v lehké váze organizace UFC, přečetl si jedovaté řádky od jedné z největších osobností MMA Conora McGregora.

Ten ve snaze strhnout na sebe pozornost neopomněl urazit ani dosud neporaženého mistra Chabíba Nurmagomedova. Ramena dělal navzdory tomu, že s ním v roce 2018 utrpěl devastující porážku, kterou mu Rus okamžitě a rázně připomněl.

"Tenhle sport je o fanoušcích. Původně jsem nechtěl nastupovat v prázdné hale, ale teď mi bude potěšením ukázat, jakou sílu mám i bez jejich podpory. Budoucí zápas jsem já proti Justinovi Gaethjemu, protože Chabíb je největší zbabělec ve hře," zahájil jednatřicetiletý Ir své řádění.

Na stejně starém rodákovi z Arizony nenechal suchou nit.

"Justine, ten bojovník, co objímá nohy, pro tebe není nebezpečný, to všichni víme. Opravdová výzva jsem já. Rozsekám tě, z tvých zubů si udělám náhrdelník. Hodláš ještě mluvit o mých otcovských schopnostech? Jsi mrtvý," tweetoval s narážkou na předchozí kritiku z Gaethjeho úst.

Američanovi také vyčetl, že mluvil o muslimovi Nurmagomedovi s respektem a připomněl mu, že jeho i ruského fightera zastupuje kontroverzní manažer Ali Abdelaziz.

"Už nikdy neříkej, že reprezentuješ USA. Žádný Američan by nemluvil s uznáním o džihádistovi, ani by mu nedovolil ho zastupovat. Na to nezapomeň. Jsi slepý hlupák a já budu tím, kdo tuhle práci dokončí," pokračoval McGregor a přešel do útoku proti samotnému Nurmagomedovi.

"Chabíbe, jsi trapná, krčící a skrývající se krysa. Nic nového. Potvrdilo se to, co jsem říkal mnohokrát a co bylo vždy zřejmé. Jsi hanbou pro skutečné zápasníky."

Bojovník přezdívaný "Dagestánský Orel" okamžitě reagoval. Jeho argumenty byly logické a odkazovaly na slavný souboj v kleci z roku 2018, v němž se hrdý Irčan nezmohl prakticky na nic.

"Objímání nohou? Zapomněl jsi, jak jsi po mém úderu spadl na zem, nebo si za klávesnici sedl opilý? Porazil jsem tě v postoji, rozebral jsem tě v zápase a totálně tě zničil na zemi. Ty jsi byl ten, kdo se bezmocně oháněl rukama a nakonec se vzdal," odpověděl Nurmagomedov na Twitteru.

Připomeňte si, jak Nurmagomedov uzemnil McGregora:

Video: Nurmagomedov vs. McGregor | Video: www.youtube.com

Virtuální válku pak v příměří obrátila zlá zpráva z Ruska. Nurmagomedovův otec Abdulmanap, který se dosud léčil pouze s drobnými srdečními problémy, ve středu nečekaně upadl do komátu. Jeho stav je kritický.

Podle spekulací ruského tisku jej v Dagestánu léčili špatně, načež musel být převezen do vojenské nemocnice v Moskvě.

"Modlím se za uzdravení Abdulmanapa Nurmagomedova. Muže, který vychoval několik světových šampionů napříč bojovými disciplínami. Je to skutečný génius bojových umění. Velmi mě rozesmutnilo, když jsem tyhle zprávy uslyšel. V této chvíli se modlím za rodinu Nurmagomedovů," vzkázal McGregor.

 

Právě se děje

před 39 minutami

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy