Tohle je nejtěžší závod v Česku. Vyčerpáním usnete kdekoliv, leccos je lepší nevidět

Tohle je nejtěžší závod v Česku. Vyčerpáním usnete kdekoliv, leccos je lepší nevidět
Máte problém se spánkem? Máme pro vás tip. Když budete závodit několik desítek hodin v kuse a ujedete u toho několik stovek kilometrů, usnete okamžitě prakticky kdekoliv a kdykoliv.
Mezitím vedoucí tým Black HILL/EPO absolvoval 45 kilometrů dlouhou trekovou etapu zpět do Malé Skály, nasedl na kola a dojel až k Bezděčínským skalám. Čtení lezeckých cest jim značně komplikovala tma, ale kdo chce uspět v adventure race, musí si poradit.
To už se mezery mezi týmy natahují. A tak zatímco vedoucí tým je ve 20:00 (11 hodin po startu) na konci etapy...
Nejtěžší outdoorový závod v zemi začíná vlastně ještě před startovním výstřelem. Týmy dostanou mapy s kontrolními body již při registraci a je na nich, aby si naplánovaly ten správný postup a strategii.
Foto: CZAR/Bike tunel
Petr Paseka Petr Paseka
8. 9. 2020 16:02
Tři dny nonstop závodění. Stovky kilometrů na kole, po svých, ale i na laně nebo v kanoi. Podívejte se, co obnáší Czech Adventure race, nejtěžší outdoorový závod, který můžete v České republice absolvovat.
 

Právě se děje

před 21 minutami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Summit EU vyzval k propuštění Navalného

Summit EU odsoudil zacházení s ruským opozičníkem Navalným a požaduje jeho okamžité propuštění na svobodu, uvedl šéf Evropské rady Charles Michel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy