Originální oslava. Italské volejbalové šampionky zapózovaly s trofejí zcela nahé

Rudolf Černík
14. 5. 2019 8:43
Netradiční oslavu vymyslely volejbalistky italského Conegliana poté, co získaly mistrovský titul. S vítěznou trofejí se totiž vyfotily nahé.
Volejbalistky Imoco Volley Conegliano se vyfotily s trofejí pro vítěze italské ligy nahé
Volejbalistky Imoco Volley Conegliano se vyfotily s trofejí pro vítěze italské ligy nahé | Foto: Instagram

Hráčky celku Imoco Volley o víkendu vyhrály i třetí finálový souboj Serie A proti týmu z Novary a zajistily si třetí mistrovský titul za poslední čtyři roky. Přestože v sérii triumfovaly 3:0, poslední zápas byl pěkné drama - hráčky z Conegliana zvítězily po pětisetovém klání, když rozhodující sadu vyhrály nejtěsnějším rozdílem dvou bodů.

Tradiční focení s mistrovským pohárem pak pojaly hodně netradičně. S trofejí se zvěčnily zcela vysvlečené. Smyslná tečka za sezonou? Jak se to vezme… Za trofej se totiž naskládaly tak rafinovaně, že vlastně nebylo "nic" vidět!

Víc toho ukázaly snad jen Joanna Woloszová a Marta Bechisová, které se posléze v Evině rouše vyfotily s pohárem sólo.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Ve Strakonicích kvůli Ústavnímu soudu opakovaly volby. Původní vítěz ještě posílil

Opakované obecní volby ve Strakonicích vyhrálo hnutí Strakonická Veřejnost. Získalo 64,72 procenta hlasů, což znamená 17 mandátů v 21členném zastupitelstvu. Strakonická Veřejnost tak ještě zvýraznila své vítězství v porovnání s řádnými volbami v říjnu 2018.

Tehdy ji podpořilo 51,1 procenta voličů. Jeden z neúspěšných kandidátů Karel Jánský (Změna pro Strakonice) ale podal stížnost, že v radničním zpravodaji, na výlepových plochách i sloupech lamp byla Strakonická Veřejnost zvýhodněna. Ústavní soud nakonec rozhodl, že se volby zopakují.

Do zastupitelstva se kromě Strakonické Veřejnosti dostaly ještě dva subjekty. 3Koalice pro silné Strakonice získala tři a Jihočeši 2012 jeden mandát. Volební účast činila 48 procent. V opakovaných volbách usilovalo o podporu deset subjektů. Poprvé kandidovalo i hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího. Podpořilo jej 3,32 procenta voličů.

Další zprávy