Začala milionářská liga: krásky, hvězdy, "selfíčka"

Prohlédněte si galerie ze startu nové velmi štědře dotované profesionální tenisové ligy International Premier Tennis League.
Na palubovce řádily krásky konkurující půvabem roztleskávačkám zámořské basketbalové NBA.
Dívky zaujaly i veterána Gorana Ivaniševiče hrajícího za tým UAE Royals.
Cílem soutěže je propagovat tenis v končinách, kde ještě není tak populární, jak by mohl být. Takové "selfíčko" s Marií Šarapovovou je dobrou cestou, jak získat nového tenisového fanatika.
Jediným českým zástupce v IPTL je Tomáš Berdych. Ale jemu ani celku Singapore Slammers se zatím vůbec nedaří.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
2. 12. 2014 22:10
Prohlédněte si galerie ze startu nové velmi štědře dotované profesionální tenisové ligy International Premier Tennis League.

Více o nové soutěži International Premier Tennis League (IPTL) čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Bílý dům mě připravil už o pět miliard dolarů, tvrdí Trump

Americký prezident Donald Trump službou vlasti v Bílém domě přišel až o pět miliard dolarů (115 miliard korun). Řekl to novinářům s tím, že kdyby měl možnost se znovu rozhodnout, nezaváhal by ani chvilku a opět si vybral práci pro Spojené státy, napsala agentura Reuters.

Odhad Trumpova jmění se podle Forbesu či Bloombergu pohybuje okolo tří miliard dolarů (68 miliard korun), přesná částka ale známa není.

"Jestli tratím dvě miliardy dolarů, pět miliard dolarů, nebo méně, to je úplně jedno. Je mi to jedno," řekl Trump. "Dělám to pro tuto zemi, dělám to pro lidi," dodal.

Další zprávy