Začala milionářská liga: krásky, hvězdy, "selfíčka"

Prohlédněte si galerie ze startu nové velmi štědře dotované profesionální tenisové ligy International Premier Tennis League.
Na palubovce řádily krásky konkurující půvabem roztleskávačkám zámořské basketbalové NBA.
Dívky zaujaly i veterána Gorana Ivaniševiče hrajícího za tým UAE Royals.
Cílem soutěže je propagovat tenis v končinách, kde ještě není tak populární, jak by mohl být. Takové "selfíčko" s Marií Šarapovovou je dobrou cestou, jak získat nového tenisového fanatika.
Jediným českým zástupce v IPTL je Tomáš Berdych. Ale jemu ani celku Singapore Slammers se zatím vůbec nedaří.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
2. 12. 2014 22:10
Prohlédněte si galerie ze startu nové velmi štědře dotované profesionální tenisové ligy International Premier Tennis League.

Více o nové soutěži International Premier Tennis League (IPTL) čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Člen ostrahy ve škole v Číně zaútočil nožem na žáky, několik desítek dětí je zraněno

Příslušník ostrahy ve čtvrtek ráno na vesnické základní škole v jihočínské provincii Kuang-si nožem poranil na 40 lidí, převážně dětí. Vážná zranění při útoku utrpěli kromě jednoho z žáků také ředitel školy a další strážník, informovala agentura DPA.

Čínská státní média uvádí, že zraněno bylo nejméně 39 lidí. Místní vláda v okrese Kang-wu sdělila, že zraněno bylo 37 dětí a dva dospělí. Podle DPA bylo většině obětí kolem šesti let.

Útočníkem byl pravděpodobně člen ostrahy školy ve vesnici Wang-fu nedaleko města Wu-čou. K motivu činu není zatím nic známo. Přibližně padesátiletého podezřelého zadržela policie a odvedla ho z místa činu. Více než desítka sanitek odvezla poraněné děti do nemocnice. Některé tam dospělí odnesli.

Zdroj: ČTK
Další zprávy