Hřiště v Augustě je nyní delší

Lukáš Braun
16. 12. 2005 13:52
Hřiště v Augustě, na kterém se každoročně hraje Masters, bylo pro rok 2006 mírně upraveno. Během léta bylo rekonstruováno celkem šest jamek. Nejzásadnější změny byly provedeny na čtvrté a sedmé jamce, které byly prodlouženy o 40 yardů. Jamka číslo čtyři

Koncem října si nové hřiště zahrál Fred Couples a jeho první slova byla: "Je to těžké. Hodně těžké. Na sedmičce jsem dřív hrál 3-dřevo a sandwedge. Nyní jsem hrál driver a sedmičku železo".

Uvidíme tedy jestli hráči s dlouhými odpaly budou mít velkou výhodu a nebo rozhodne přesnost ran.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 minutami

Střelba v kostele v Kalifornii si vyžádala nejméně jednoho mrtvého a pět zraněných

Nejméně jednoho mrtvého a čtyři raněné, kteří jsou v kritickém stavu, si v neděli vyžádala střelba v kostele v americkém městě Laguna Woods v Kalifornii. Podezřelý ze střelby je ve vazbě, uvedly tiskové agentury s odvoláním na místní úřady.

"Zadrželi jsme jednu osobu a rovněž máme zbraň, ze které se nejspíš střílelo," uvedl ve svém prohlášení úřad tamního šerifa. Zadrženým je dospělý muž, jeho motiv dosud není znám.

Střelba v kostele Ženevské presbytariánské církve byla hlášena půldruhé hodiny po místním poledni, uvedl šerifův úřad. Pátá osoba, zraněná při střelbě, utrpěla lehké zranění, uvedly úřady. Všichni postižení jsou dospělé osoby. Zatím není jasné, kde přesně v kostele se střílelo.

Svědky násilí se stalo asi 30 lidí, uvedla šerifova mluvčí Carrie Braunová podle agentury AP. Většina lidí v kostele byla zřejmě původem z Tchaj-wanu. Vyšetřovatelé zjišťují, zda motivem střelby mohla být nenávist a zda střelec byl náboženské obci znám.

Zdroj: ČTK
Další zprávy