Hradilek odmítl pozvánku k Zemanovi: Raději budu u vody než v kouři

Sport Sport
7. 10. 2015 17:43
Vodní slalomář Vavřinec Hradilek odmítl pozvánku na Pražský Hrad, kde se měl účastnit slavnostního podepisování přihlášky na olympijské hry do Ria 2016. Na svém Facebooku napsal, že raději užívá podzimní den na vodě než v zakouřeném prostředí.
Vavřinec Hradilek
Vavřinec Hradilek | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Setkání s prezidentem? Děkuji, nechci. Tak nějak by se mohl shrnou postoj vodního slalomáře Vavřince Hradilka. Ve středu se mohl účastnit slavnostního podepisování přihlášky na letní olympijské hry v Riu, které proběhnou příští rok. Pozvání ČOV ale s veškerou úctou a narážkou na prezidenta Miloše Zemana odmítl, prý nemá sílu sedět v zakouřeném prostředí.

"Moc si vážím pozvánky od ČOV na slavnostní podepsání přihlášky našeho týmu na OH do Ria 2016, která se právě odehrává na Pražském Hradě s účastní prezidenta ČR. Bohužel na to, abych tam jako minule seděl v zakouřeném prostředí, nemám sílu a tak si užívám krásného sychravě podzimního dne, venku na vodě!" napsal odpoledne na svůj facebookový účet stříbrný medailista z olympijských her v Londýně 2012.

Letní olympijské hry se v Riu de Janeiro v příštím roce uskuteční od 5. do 21. srpna 2016 a Češi se pokusí navázat na úspěšné vystoupení z Londýna, kde před třemi lety získali deset cenných kovů, z toho tři zlaté medaile.

 

Právě se děje

Další zprávy