Tvrdý trénink, ale také pořádně sexy fotky. Tak se plavecké krásky připravovaly na MS v Maďarsku

České plavkyně a jejich selfie ze soustředění.
Uprostřed léta bude v Maďarsku vrcholit sezona plavců mistrovstvím světa. Po olympijských hrách je to pro reprezentanty největší akce.
Simona Baumrtová vzala přípravu na šampionát skutečně poctivě.
I když tady byste ji odhadovali spíš na křehkou krásku...
...která se umí zároveň i pořádně najíst.
Foto: Instagram
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
14. 7. 2017 6:28
V pátek startuje plavecké mistrovství světa v Maďarsku. Seznamte se s českými reprezentantkami, které budou v bazénu bojovat o medaile.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 34 minutami

Spojené státy tvrdí, že nabídly KLDR jednání bez předchozích podmínek a nemají nepřátelské úmysly

Spojené státy nabídly Severní Koreji jednání bez předchozích podmínek a Pchjongjangu se snažily ukázat, že vůči KLDR nemají nepřátelské úmysly. Řekla to americká vyslankyně při OSN Linda Thomasová-Greenfieldová na zasedání Rady bezpečnosti OSN, jež se zabývala úterním testem severokorejské rakety, informovala agentura AP. Podle KLDR je reakce na test rakety přehnaná a ukazuje, že Washington měří dvojím metrem.

Podle vyslankyně má americká administrativa vážný zájem nalézt diplomatické řešení, které povede k odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova. Na jednání Rady bezpečnosti KLDR vyzvala, aby přestala s testy raket a zahájila dialog.

Podle KLDR se však USA dopustily provokativního jednání, když označily úterní test za porušení rezolucí OSN. "USA měří dvojitým metrem, když nás (KLDR) odsuzují za rozvoj a testy zbraní, které také mají či je rozvíjejí," uvedla korejská státní média. KLDR opakovaně tvrdila, že USA a Jižní Korea proti ní vedou nepřátelskou politiku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy