Tvrdý trénink, ale také pořádně sexy fotky. Tak se plavecké krásky připravovaly na MS v Maďarsku

České plavkyně a jejich selfie ze soustředění.
Uprostřed léta bude v Maďarsku vrcholit sezona plavců mistrovstvím světa. Po olympijských hrách je to pro reprezentanty největší akce.
Simona Baumrtová vzala přípravu na šampionát skutečně poctivě.
I když tady byste ji odhadovali spíš na křehkou krásku...
...která se umí zároveň i pořádně najíst.
Foto: Instagram
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
14. 7. 2017 6:28
V pátek startuje plavecké mistrovství světa v Maďarsku. Seznamte se s českými reprezentantkami, které budou v bazénu bojovat o medaile.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 44 minutami

Moskevská burza se částečně otevřela některým zahraničním investorům

Moskevská burza se v pondělí částečně otevřela zahraničním investorům, kvůli válce na Ukrajině byla pro ně téměř šest měsíců uzavřena. Zatím je možné obchodovat jen s dluhopisy, a to pouze investorům ze zemí, které Moskva nepovažuje za nepřátelské. To znamená, že na moskevskou burzu stále nesmějí investoři ze zemí, které zatěžují ruskou ekonomiku sankcemi, informoval server BBC.

Rusko uzavřelo své trhy v únoru, aby omezilo odliv peněz ze země v době invaze na Ukrajinu. V březnu zahájilo postupné znovuotevírání, které bylo omezeno na dluhopisy vydané ruskou vládou.

V pátečním prohlášení moskevská burza uvedla, že znovu otevře trh s dluhopisy pro nerezidenty ze zemí, které nejsou vůči Rusku nepřátelské, a pro nerezidenty, kde jsou konečnými příjemci ruské právnické nebo fyzické osoby. Mezi tyto země patří pravděpodobně Čína a Turecko. Naopak mezi nepřátelské země, jejichž investoři mají nadále zákaz prodávat ruské cenné papíry, patří členové EU, Kanada či Japonsko. Na tuto skupinu loni připadlo 90 procent investic do Ruska.

Zdroj: ČTK
Další zprávy