Hokejbalisté porazili na MS Finsko a zůstali bez bodové ztráty

17. 6. 2019 21:42
Čeští hokejbalisté porazili na mistrovství světa v Košicích Finsko 7:2 a zůstali po třech zápasech bez ztráty bodu. V úterý od 17:00 budou svěřenci trenéra Jiřího Mašíka bojovat s domácím Slovenskem o první místo ve skupině A1.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: pardubice2017.com

Češi se dostali do vedení po 109 vteřinách hry díky Hnízdilovi a v deváté minutě zvýšil při Lindforsově vyloučení Bílý. Ještě v první třetině sice snížil Hukki, ale ve 20. minutě vrátil Mašíkovu výběru dvoubrankový náskok opět Bílý.

Ve druhé dějství se trefili také Filip a Král. Ve 33. minutě při přesilovce pěti proti třem sice zkorigoval stav Jeskanen, ale potom se prosadili v početních výhodách také Filip a Zvonek.

České hokejbalistky zdolaly Kanadu 1:0 po samostatných stříleních. Rozhodla Němcová a Kanaďanky ztratily první body na turnaji.