Hlášky: Perlil víc Jágr, Sňozík či zlínská komentátorka?

Nejvíce sportovní veřejnost letos hltala hlášky hokejové hvězdy Jaromíra Jágra. Naopak nejméně pozitivní výroky směřovaly na adresu fotbalového útočníka Milana Baroše.
Jaromír Bosák: "Kdo dá gól? Baroš? Všichni vzpomínáme na rok 2004, kdy byl nejlepším střelcem Eura. Jenže tehdy byl rychlej. To je osm let zpátky. Teď už neuteče."

(Komentátor České televize se před Eurem vyjádřil k útočníku Milanu Barošovi.)
Jiří Štajner: "Tak nejedu na Euro."

(Liberecký špílmachr se během mistrovských oslav domácího titulu dozvěděl, že jej trenér Bílek vynechal z nominace na mistrovství Evropy, a prozradil to přes twitter.)
Karel Šíp: "Dostali jsme facku, ale vzpomenete si na mě. Takové dostaneme ještě dvě, protože to, jak se prezentujeme, je bezpohlavní, impotentní fotbal. Naději vidím tehdy, kdybychom v sestavě udělali šest změn. Můžu vám to nadiktovat, pane Dovalile, jestli máte tužku, pište si." a "Milan Baroš už má to nejlepší za sebou a my všichni víme, že nic lepšího se u něj nedostaví. Ať mu pověsí medaili na krk, poděkujou mu za to, co odehrál, a zkouší mladé kluky jako Pekhart či Necid."
(Populární bavič a občasný fotbalový glosátor se na Euru po prohře 1:4 s Ruskem pustil do ostré kritiky Bílkova výběru.)
Zbigniew Czendlik: "Chtěl bych poprosit Čechy, kdyby se to dalo, my jsme do turnaje přece jen investovali 250 miliard zlotých, to je strašně moc, tak kdybyste nám to nechali."
(Polský kněz žijící v Česku před zápasem s Polskem na fotbalovém Euru, který nakonec Češi vyhráli 1:0 a postoupili do čtvrtfinále.)
Foto: CPA - Eduard Erben
Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
1. 1. 2013 0:00
Projděte si nejzábavnější a nejproslulejší hlášky ze světa sportu v roce 2012.

Přestože během posledních měsíců mezi českými sportovci více než zdomácněla hláška "Tak určitě!", našli se i tací, kteří dokázali odpovídat a glosovat mnohem zajímavěji. Projděte si přehlídku nejzajímavějších hlášek z letošního roku.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Ukrajinský parlament schválil obchodování se zemědělskou půdou

Ukrajinští zákonodárci schválili zrušení zákazu obchodování se zemědělskou půdou. Rozhodnutí zrušit zákaz, který byl v platnosti skoro 20 let, je součástí opatření, které vyžaduje Mezinárodní měnový fond (MMF) pro uvolnění úvěru ve výši osmi miliard dolarů (asi 198 miliard Kč). Informovala o tom agentura Reuters.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dříve vyzval zákonodárce, aby zákaz zrušili. V opačném případě, by podle něj mohl Ukrajině v důsledku koronavirové krize hrozit krach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy