Hingisová musí kvůli kokainu vrátit prémie za Wimbledon

Red Spo
4. 1. 2008 13:03
Federace ITF potrestala Hingisovou dvouletým zákazem

Londýn - Švýcarská tenistka Martina Hingisová musí vrátit veškeré prémie, které získala na letošním Wimbledonu a na pozdějších turnajích. Rozhodla o tom v pátek světová federace ITF, která jí tímto potrestala za dopingový nález.

Právě během prestižního tenisové akce v Londýně byla slovenská rodačka pozitivně testována na kokain a dopingový tribunál jí uznal vinnou. Přijde o více než dva miliony korun a také o body ve světovém žebříčku, které mezitím získala.

Navíc byla potrestána dvouletým zákazem činnosti. Hingisová sice trvala na své nevině, ale už na začátku listopadu se rozhodla, že ukončí definitivně tenisovou kariéru.

Bývalá snoubenka Radka Štěpánka nyní žije po boku ukrajinského miliardáře Onišenka a věnuje se parkurovému skákání na koních.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Netanjahu opět hovořil o plánu zabrání části Západního břehu

Izrael si nenechá ujít "historickou příležitost", aby rozšířil svou svrchovanost na části Západního břehu Jordánu, prohlásil dnes izraelský premiér Benjamin Netanjahu. O možné anexi židovských osad na okupovaném Západním břehu hovořil v posledních dnech několikrát. Jde rovněž o jeden z bodů, který je obsažen v koaliční dohodě nové izraelské vlády

Zdroj: ČTK
Další zprávy