Hejnová má Sportovce roku v kapse. Kdo má vyhrát podle vás?

Podívejte se v tomto fotopřehledu na deset českých sportovců a tři týmy, z nichž budou vybráni vítězové ankety Sportovec roku 2013.
Roman Kreuziger, pátý muž celkového pořadí Tour de France, což je nejlepší výsledek českého cyklisty v historii v závodech "velké trojky". Navíc v dubnu vyhrál jarní klasiku Amstel Gold Race. I kvůli tomu by měl být mezi nejlepší trojicí ankety.
Mezi nejlepší trojicí by měl být i Vítězslav Veselý, další mistr světa, tentokrát v hodu oštěpem, který stejně jako Hejnová triumfoval v Diamantové lize.
Mezi nejlepší pěticí by neměla chybět komet letošního roku Gabriela Soukalová, která v minulé sezoně zcela ovládla finále Světového poháru, v nové sezoně zase vévodí průběžnému pořadí SP.
V elitní pětici by neměl chybět ani Jaromír Jágr, finalista posledního ročníku Stanley Cupu a živoucí legenda českého hokeje. Daří se mu i v novém angažmá v New Jersey, kde je nejproduktivnějším hráčem.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Sport
18. 12. 2013 6:00
Podívejte se na desítku českých sportovců a trojici týmů, které usilují o titul Sportovec roku 2013, který bude dnes večer vyhlášen.

Praha - Podívejte se na desítku českých sportovců a trojici týmů, které usilují o titul Sportovec roku 2013, který bude dnes večer vyhlášen. 

 

Právě se děje

teď

Na východoindické pobřeží udeřil cyklón Nivar, jedna žena zemřela po zřícení stěny podmáčeného domu

Na východoindické pobřeží ve čtvrtek časně ráno místního času za doprovodu prudkého deště a vichru udeřil cyklón Nivar, kvůli kterému tamní úřady musely evakuovat desítky tisíc lidí. Informovala o tom agentura AFP. Střed bouře po mírném oslabení dosáhl pevniny ve 3:00 místního času (středa 23:00 SEČ) v oblasti zhruba 230 kilometrů jižně od Čennaí, ve státě Tamilnádu na jihovýchodě země. Cyklón doprovázel vítr o síle až 130 kilometrů za hodinu.

Prudký vichr ve státech Tamilnádu a Ándhrapradéš vyvracel stromy a sloupy elektrického vedení a vydatné srážky způsobily záplavy. Ve státě Tamilnádu si bouře vyžádala jeden život, když se na ženu zřítila stěna podmáčeného domu.

Nivar podle předpovědí Indického meteorologického úřadu (IMD) v následujících hodinách oslabí a zamíří na sever. Agentura však na twitteru varovala, že nebezpečí "ještě nepominulo, protože část cyklónu je stále nad mořem - i když je už střed nad pevninou".

Zdroj: ČTK
Další zprávy