Házenkářky Slavie uhrály ve Vyzývacím poháru remízu

ČTK ČTK
2. 3. 2014 18:36
Házenkářky pražské Slavie uhrály v úvodním čtvrtfinálovém utkání Vyzývacího poháru ve Francii s týmem Issy nerozhodný výsledek 27:27.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: chf.cz

Paříž - Házenkářky pražské Slavie uhrály v úvodním čtvrtfinálovém utkání Vyzývacího poháru ve Francii s týmem Issy nerozhodný výsledek 27:27. Odveta se hraje v neděli 9. března od 19:00 v Edenu.

Třebaže trenér Tomáš Hlavatý před zápasem favorizoval soupeře, který loni postoupil až do finále PVP, odehrály jeho svěřenkyně v Issy zcela vyrovnaný zápas. V poločase vedly Pražanky 14:13 a po závěrečném hvizdu si odvážejí do čtvrtfinálové odvety nadějnou remízu.

Střelecky v zápase dominovaly opory Slavie Jana Knedlíková s osmi brankami a Hana Kutlvašrová, která se trefila sedmkrát. Domácí ofenzivě velela norská střední spojka Stine Bredal Oftendalová, autorka šesti gólů, tradiční kanonýrce Mariamě Signateové však slávistky dovolily skórovat pouze třikrát.

Slavia zůstala v evropských soutěžích jako poslední český zástupce. Vyzývací pohár loni získaly házenkářky Mostu, které v této sezoně startovaly v prestižnějším Poháru EHF.

 

Právě se děje

Další zprávy