GIBU 2: Krása, krev a Landa coby úspěšný kouč i viceprezident paraboxerů

GIBU 2: Krása, krev a Landa coby úspěšný kouč i viceprezident paraboxerů
Jako již bývá milou tradicí na českých galavečerech poslední doby, také na Gibu Fight Night 2 si na své přišli jak muži...
..., tak také ženy, které se mohly povětšinou kochat pohledem na vypracovaná těla elitních tuzemských i evropských bojovníků.
V hlavním taháku pak 133 kilogramů živé váhy ze Samoy v podání legendy K-1 Mightyho Moa...
..., kterému se postavil sice o půl hlavy vyšší, ale o 28 kilogramů lehčí domácí bijec Tomáš Hron.
Foto: Matěj Třasák
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
7. 12. 2015 11:07
V sobotu večer proběhl v pražské Tipsport Aréně druhý ročník galavečera bojových sportů Gibu Fight Night. A opět se bylo nač dívat.

V sobotu večer proběhl v pražské Tipsport Aréně druhý ročník galavečera bojových sportů Gibu Fight Night. A opět se bylo nač dívat. Ostatně, o tom vás přesvědčí naše následující fotogalerie.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Dálnice D11 u Prahy bude uzavřená kvůli komplikacím při demolici mostu až do rána

Kvůli komplikacím při demolici mostu přes D11 u Prahy se zpozdí zprovoznění komunikace avizované dříve na 18:00. Podle Národního dopravního informačního centra (NDIC) se provoz na dálnici obnoví až v pondělí ráno. Práce na bourání mostu ztěžuje velké množství výztuže, která nebyla zanesena v dokumentaci, a dělníci o ní tedy nevěděli.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Při sesuvu půdy na severu Indie přišlo o život devět osob

Devět lidí přišlo o život při sesuvu půdy v severoindickém státě Himáčalpradéš. Sesuté balvany spadly na vůz, v němž cestovalo 11 lidí. Zbylé dvě další osoby a jeden kolemjdoucí byli zraněni. Uvedla to agentura ANI s odvoláním na indo-tibetskou pohraniční policii (ITBP).

Balvany valící se z kopce způsobily také zřícení nedalekého mostu a poškodily několik aut. Zablokováno bylo také několik silnic, uvedla agentura Reuters.

Západ Indie v minulých dnech zasáhly monzunové deště, které vyvolaly záplavy a rozsáhlé sesuvy půdy. Ve státě Maháráštra při záplavách a sesuvech zahynulo 138 osob a desítky dalších se stále pohřešují, uvedla televizní stanice NDTV. Dvě státní dálnice a důležité silnice zůstávají zavřené pro dopravu, což ztěžuje evakuaci lidí. Mnoho jich uvízlo na střechách svých zatopených domů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy