Fury kvůli zranění kotníku odložil odvetu s Kličkem

ČTK ČTK
24. 6. 2016 16:55
Britský šampion těžké váhy Tyson Fury odložil boxerskou odvetu s Vladimirem Kličkem kvůli zraněnému kotníku. Sám ale dodal, že se očekávaná bitva uskuteční, jak jen to bude možné.
Odveta se odkládá
Odveta se odkládá | Foto: Reuters

Manchester - Očekávaná odveta mezi profesionálními boxery Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem bude odložena. Britský šampion těžké váhy Fury oznámil, že kvůli zranění kotníku nebude schopen 9. července v Manchesteru nastoupit. Nový termín bude teprve stanoven.

"Souboj se uskuteční, hned jak to bude možné. Víc teď nevím," oznámil Fury na Instagramu. Vysvětlil, že se zranil při běhu už před deseti dny a lékaři mu doporučili až sedmitýdenní klid. "Omlouvám se fanouškům, ale zranění se stávají," konstatoval Fury.

V jeho souboji s Kličkem jsou ve hře mistrovské pásy organizací WBA, WBO a méně významné IBO. Fury se jejich majitelem stal v listopadu, kdy v Düsseldorfu úřadujícího šampiona Klička senzačně porazil na body. Získal tehdy i pás IBF, který mu ale byl odebrán, protože dal před povinnou obhajobou přednost odvetě s ukrajinským rivalem.

 

Právě se děje

Další zprávy