Fuksa poprvé v sezoně nevyhrál individuální závod. V Szegedu skončil pátý

28. 5. 2017 11:15
Kanoista Martin Fuksa našel poprvé v letošní sezoně Světového poháru přemožitele v individuálním závodě. Na 200 metrů v maďarském Szegedu dojel na pátém místě.
Martin Fuksa dojel v závodě na 200 metrů v Szegedu pátý.
Martin Fuksa dojel v závodě na 200 metrů v Szegedu pátý. | Foto: Reuters

Szeged - Kanoista Martin Fuksa dojel na Světovém poháru v Szegedu pátý na 200 metrů a poprvé v sezoně nevyhrál individuální závod. Čtyřiadvacetiletý český olympionik ztratil na nejkratší trati 769 tisícin sekundy na vítězného Henrikase Žustautase z Litvy.

Fuksa dosud v SP nenašel v kategorii C1 přemožitele. Minulý víkend v Montemoru vyhrál kilometr i dvoustovku a v sobotu v Szegedu si připsal na olympijském kilometru další vítězství.

Dnes ještě v Maďarsku Fuksa pojede s mladším bratrem Petrem o medaile v deblkanoi na 500 m. Finále A čeká další tři české posádky.