Polibek pro legendu, invaze na hřiště a kartonoví fanoušci. To byl letošní Super Bowl

Polibek pro legendu, invaze na hřiště a kartonoví fanoušci. To byl letošní Super Bowl
Výtržník měl ještě komplice, ale blonďatá kráska přes ochranku neprošla. Je dost možné, že onou zadrženou byla Kinsey Wolanská, která už takhle řádila před dvěma lety ve finále Ligy mistrů a na dalších sportovních akcích, ale na oficiální potvrzení této domněnky si musíme ještě počkat.
Zatímco Brady (vlevo) zářil, jeho rival, quarterback Kansas City Chief Patrick Mahomes, pohořel. Nezaznamenal jedinou přihrávku na touchdown a vůbec poprvé v kariéře NFL prohrál zápas výraznějším rozdílem, než je jeden touchdown.
Jeho tanečníci dodržovali odstup dva metry a při tanci na hřišti měli na obličeji nasazené respirátory vtipně zakomponované do kostýmu.
Ani letos se finále NFL neobešlo bez problémů. Na hřiště vtrhl výtržník ve výrazném růžovém trikotu.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
8. 2. 2021 12:06
Prohlédněte si fotografie z 55. Super Bowlu, finále zámořské ligy amerického fotbalu, v němž hráči Tampy Bay Buccaneers vedení zkušeným quarterbackem Tomem Bradym porazili Kansas City Chiefs vysoko 31:9.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 14 minutami

Při střelbě na oslavě v Coloradu zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy