Agresivní verze haky, drtivý nástup a Irové bez šance. All Blacks kráčí za obhajobou

Ragbisté Nového Zélandu předvedli před zápasem Kapa o Pango, agresivnější verzi haky.
Nový Zéland byl na čtvrtfinále s Iry pořádně nažhavený. Ze čtyř posledních vzájemných zápasů s nimi dvakrát prohrál, navíc ve skupině MS v Japonsku odehrál jen tři utkání, a tak měl značnou žízeň.
Nechyběl tradiční bojový tanec haka, tentokrát v agresivnější verzi Kapa o Pango.
Zatímco Novozélanďané se snažili vybudit sami sebe a zastrašit soupeře, Irové jejich hace nevěnovali pozornost a pokoušeli se ji přehlušit zpěvem.
Úřadující dvojnásobní světoví šampioni vlétli do zápasu lépe Richie Mo'unga přesným kopem z "trestňáku" otevřel skóre.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
19. 10. 2019 15:25
Nový Zéland rozdrtil Irsko 46:14 a postoupil do semifinále MS v ragby, ve kterém se střetne s Anglií, jež porazila Austrálii 40:16. Podívejte se na fotografie z prvních dvou čtvrtfinálových bojů.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy