Falešný start, Taxis jako malina a drama ve finiši. Tak Theophilos vyhrál Velkou

Falešný start, Taxis jako malina a drama ve finiši. Tak Theophilos vyhrál Velkou
Po dlouhých devatenácti letech nebylo ve startovní listině Velké pardubické jméno "Váňa". Přesto se legendární žokej a nyní trenér radoval z triumfu.
Váňova stáj měla v tradičním závodě nasazeny čtyři koně, jako nejrychlejší ze všech se nakonec ukázal Theophilos s žokejem Josefem Bartošem v sedle.
Bartoš vyhrál Velkou pardubickou potřetí, ovšem letošní titul je o to sladší, že přišel jen krátce po dalším velkém triumfu v Gran Premio di Merano.
"Děkuju šéfovi (Josefu Váňovi) a pani (Pavle) Váňové, jakou s ním udělala práci. Z nevyzpytatelného zmetka teď je šampion," řekl osmatřicetiletý Bartoš na adresu devítiletého hnědáka.
Foto: ČTK
Sport ČTK Sport, ČTK
13. 10. 2019 19:45
Podívejte se na fotogalerii ze 129. Velké pardubické, kterou vyhrál hnědák Theophilos s žokejem Josefem Bartošem.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy