FOTO Woods uchvátil Malajsii. McIlroy učí Číňany ping pong

Ten se před zahájením turnaje rozhodl Číňanům ukázat, jak se pořádně hraje stolní tenis. A viditelně se do hry opravdu položil.
Soupeřem se mu stal německý golfista Martin Kaymer. S malými míčky to oba zřejmě umějí.
Navíc si zahráli v prostředí, které je jim vlastní. Na golfovém hřišti.
Pak ale přišlo na řadu první kolo. V něm naprosto exceloval Velšan Jamie Donaldson, který překonal rekord hřiště. Zahrál ho totiž na 62 ran, tedy deset úderů pod par. Světová jednička se ale také činila. S pěti pod par se dělí o čtvrté místo.
Sport Reuters Sport, Reuters
25. 10. 2012 15:52
Podívejte se na obrázky z golfových turnaj Europen a PGA Tour. Nechybějí na nich hvězdy Tiger Woods a Rory McIlroy.

před 7 minutami

Martin Fuksa ovládl na SP v Račicích závod na 500 metrů

Kanoista Martin Fuksa vyhrál na Světovém poháru v Račicích závod na oblíbené pětistovce. Porazil i olympijského vítěze z kilometru Brazilce Isaquiase Queiroze, který s ním jako jediný dokázal držet krok. Čtyřkajak Jakub Špicar, Radek Šlouf, Jakub Zavřel a Daniel Havel obsadil na stejné trati páté místo, kanoistka Martina Malíková dojela na kilometru sedmá.

Devětadvacetiletý Fuksa potvrdil, že se mu na neolympijské trati daří. Dnes zvítězil způsobem start-cíl, Queiroze nakonec porazil o tři desetiny a slaví dvanáctý triumf v seriálu. Kromě toho má z pětistovky i dva tituly mistra světa a sedm zlatých medailí z ME. "Jsem rád, že jsem vyhrál. Byl to první mezinárodní závod v nové sezoně, vlastně můj první úplně, když teda nepočítám Nymburskou pětistovku. Myslím si, že slušný závěr s Brazilcem, i pro diváky to muselo být zajímavé. Pro mě teda bylo, hlavně pro moje svaly. Ale domácí publikum mě hnalo dopředu a jsem rád, že jsem to dotáhl do zdárného konce, zlatého," radoval se Fuksa.

Kopecký v dramatickém závěru Rallye Český Krumlov vybojoval sedmý triumf

Úřadující domácí šampion Jan Kopecký ovládl posedmé v kariéře Rallye Český Krumlov a vyrovnal rekord Romana Kresty. Pilot vozu Škoda Fabia Rally2 Evo vyšel ve třetím závodě mistrovství České republiky v automobilových soutěžích vítězně z dramatického souboje s Václavem Pechem, kterého opět předstihl v poslední rychlostní zkoušce a porazil jej o 3,4 sekundy. Třetí skončil s minutovým odstupem Filip Mareš.

Rallye Český Krumlov, závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích:

1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 1:22:50,4, 2. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -3,4, 3. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:01,9, 4. Stříteský, Hovorka -1:20,2, 5. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -2:56,4, 6. M. Vlček, Skripová (Hyundai i20 N Rally2) -7:25,4, 7. Trojan, Jůrka (Škoda Fabia R5) -8:10,3, 8. Tarabus, Trunkát ( Peugeot 208 Rally4) -9:51,2.