FOTO Wimbledon láká: Vévodkyně, Lendl i pomalovaní fanoušci

Kim Searsová, přítelkyně domácí hvězdy Andyho Murrayho, není jedinou ozdobou hlediště ve Wimbledonu. Prohlédněte si další celebrity, která zamířily na tenis.
Na Centre Court našla cestu také britská zpěvačka Katherine Jenkinsová,...
... která se v přestávkách dobře bavila s tanečnicí Darcey Bussellovou.
Bývalý fotbalista Andrej Ševčenko se teď na Ukrajině věnuje politické kariéře.
A další fotbalisté: zápas svého krajana Novaka Djokoviče s Tomášem Berdychem navštívil stoper Manchesteru United Nemanja Vidič.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
4. 7. 2013 6:00
Podívejte se na galerii osobností a svérázných fanoušků, kteří zavítali do hlediště letošního tenisového Wimbledonu.

Londýn - Podívejte se na galerii osobností a svérázných fanoušků, kteří zavítali do hlediště letošního tenisového Wimbledonu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Správce Březinova ostravského areálu s nezdaněným lihem poslal soud na devět let do vězení

Olomoucký krajský soud potrestal správce Březinova ostravského areálu Ivana Kováříka devíti lety a dvěma měsíci vězení. Podle soudu byl členem organizované zločinecké skupiny Radka Březiny, která obchodovala s nezdaněným lihem, a má podíl na škodě ve výší 364 milionů korun. Tomáše Pantlíka, který se staral o sklad v Olomouci, soud zprostil obžaloby. Dospěl k závěru, že žalovaný skutek není trestným činem. Oba muži byli poslední obžalovaní z hlavní větve Březinovy kauzy. Čítala osm obžalovaných, ostatní už byli pravomocně odsouzeni. Žalobce si v případě Pantlíka na místě odvolal. Odvolání bude podávat i Kovářík, kauza tak míří k vrchnímu soudu.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Na místě kromě hasičů zasahovali také policisté a záchranáři. "Zraněný byl ošetřen. Jeho zdravotní stav nevyžadoval převoz do zdravotnického zařízení, takže byl ponechán na místě," řekla mluvčí krajské záchranné služby Petra Effenbergerová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy