FOTO Hopkins zuřil, Konečný se smál a Paulie ukázal chobot

Bernard Hopkins (Vlevo) a Bejbut Šumenov.
Největší emoce na vážení před sobotním galavečerem v DC Armory vzplály stejně jako na tiskovce mezi Bernardem Hopkinsem a Bejbutem Šumenovem. Zdá se, že oba asi na kafe po zápase nepůjdou...
Přitom ještě před půl rokem byli samý úsměv, Hopkins chladného Kazacha podporoval přímo v hlediště při jeho poslední demolici, když Šumenov ve třech kolech vystřelil z ringu Slováka Tomáše Kovacse.
Hopkins tehdy Šumenovovi v ringu gratuloval a označil za svého možného nástupce...
Je otázkou, nakolik je skutečná a nakolik se jedná o marketingový tah.
Foto: Showtime
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
19. 4. 2014 7:14
Fotogalerie z vážení před boxerským galavečerem ve washingtonském DC Armory.

Fotogalerie z vážení před boxerským galavečerem ve washingtonském DC Armory. Na něm se představí v prvním televizním duelu také český bijec Lukáš Konečný, který si to rozdá o titul mistra světa WBO ve střední váze s Američanem Peterem Quillinem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 57 minutami

Benátky zažívají nápor turistů. Příští rok už bude vstup do centra za peníze

Do Benátek se před pondělním církevním svátkem Ferragosto vydalo téměř sto tisíc turistů. S fenoménem masového turismu se tak město na laguně potýká stejně jako před koronavirovou pandemií, poznamenala agentura APA.

Před svátkem, který je zároveň vrcholem období dovolených, v sobotu v Benátkách úřady napočítaly na 93 000 turistů. Bylo mezi nimi 75 000 cizinců, vyplývá z dat benátské koordinační a monitorovací centrály, která má k dispozici veškeré městské kamery.

Letošní léto je přitom poslední, kdy se mohou jednodenní turisté do historického centra dostat bez vstupného, které bude zavedeno v příštím roce. Turisté, kteří žijí mimo region Benátsko a nehodlají ve městě přespat, si pak budou vstup do historického města rezervovat na internetu. Lidé, kteří se objednají dlouho dopředu, mají dostat slevu.

Podle toho, který den se do Benátek vydají, budou platit za vstup do města tři až deset eur (73 až 244 korun). Rezervační systém má být otestován už v příštích týdnech.

Benátská radnice zatím nechystá stanovit denní limit počtu turistů, ale chce příliv návštěvníků regulovat. V některé dny bývá ve městě na laguně přes 100 000 turistů.

Svátek Ferragosto, který je v Itálii dnem pracovního volna, zavedl v roce 18 před naším letopočtem císař Augustus, a připomínal ukončení sklizně první srpnový den. V křesťanské éře byly oslavy posunuty na polovinu měsíce a spojeny se svátkem Nanebevzetí Panny Marie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy