FOTO České tenistky ve druhém kole hoří, Berdych slaví

Tomáš Berdych se raduje s triumfu nad Francouzem Rufinem. Prohlédněte si galerii nejkrásnějších fotek z Australian Open.
...cesta do třetího kola byla relativně snadná, stačily k ní pouhé tři sety...
...Guillaume Rufin uhrál jen osm gamů...
...český hráč dominoval v počtu es i nejrychlejším podáním zápasů (211 km/h)...
Tomáš Berdych a Guillaume Rufin se zdravím po svém prvním setkání na turnaji ATP.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
16. 1. 2013 6:19
Zatím jen Tomáš Berdych se dokázal ve středečním programu Australian Open probojovat do třetího kola dvouhry.

Melbourne - Zatím jen Tomáš Berdych se dokázal ve středečním programu tenisového Australian Open probojovat do třetího kola dvouhry. Jeho ženským kolegyním Kláře Zakopalové a Lucii Hradecké se to nepovedlo. Podívejte se na fotografie nejen z jejich počínání v Melbourne.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy