FOTO Tvrďák Pála je připravený poslat Price na zadek

Ondřej Pála má téměř neustále skvělou náladu. Bude se takto smát i po souboji s britským obrem?
Sehraný tým - zleva kouč Jurij Krivoručko, vedle profesionální boxerka a kondiční trenérka Arleta Krausová a vpravo pak hlavní hvězda stáje Médea Boxing Teamu Ondřej Pála, nejlepší to česká těžké váha.
"Je určitě výhoda, že mám dva týdny navíc na přípravu. Zase na druhou stranu mi začaly brát ryby. (směje se) Takže se jim nemohu moc věnovat, ale Price je důležitější, to je jasné," vyprávěl po tréninku Pála.
"Je to zkušený boxer, má za sebou dobrou amatérskou kariéru, má za sebou zápasy na vysoké úrovni. Je rychlý, má výšku, což je velká výhoda, umí z ní boxovat. Slabé stránky? Psychika, není stabilní," zhodnotil jeho kouč Jurij Krivoručko silné a slabé stránky 203 centimetrů vysokého Price.
"Tak moje psychika už taky dostala zabrat. Ne, vážně, určitě je dobře vědět, že jeho psychika není nejpevnější, že se může v zápase právě psychicky zlomit," rozesmál se letos třicetiletý pořízek z Prahy.
Foto: Filip Škeřík
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, Filip Škeřík
3. 4. 2014 13:39
Podívejte se na galerii z tréninku nejlepší české boxerské těžké váhy Ondřeje Pály, který se chystá na britského obra Davida Price.

Podívejte se na galerii z tréninku nejlepší české boxerské těžké váhy Ondřeje Pály a přečtěte si jeho aktuální slova před zápasem s britským obrem Davidem Pricem.

Pro pražského bojovníka to bude druhý duel s věhlasným ostrovním boxerem v řadě. Loni v listopadu kontroverzně prohrál s Dereckem Chisorou.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Chorvatské volby do parlamentu skončily, vítězem je zřejmě vládní HDZ

Hlasování v sobotních parlamentních volbách v Chorvatsku skončilo. Podle průzkumu státní televize mezi voliči opouštějícími volební místnosti zvítězilo vládní Chorvatské demokratické společenství (HDZ), které by mělo získat 61 z celkových 151 křesel. Opoziční Sociálnědemokratické straně (SDP) a jejím menším spojencům by mělo připadnout 44 křesel, napsala agentura Reuters.

Na třetím místě podle průzkumu skončilo euroskeptické Vlastenecké hnutí (DP), které by v parlamentu mělo získat 16 zástupců.

Mnoho analytiků se podle Reuters domnívá, že koalici budou nakonec muset sestavovat obě nejsilnější strany, protože vytvořit stabilní vládu s menšími partnery jako DP by bylo obtížné. Vůdci obou velkých stran ale doposud možnost velké koalice odmítali.

Další zprávy