FOTO Tour: "Vodník" Sagan, láska Frooma i cigáro Rodrigueze

FOTO Tour: "Vodník" Sagan, láska Frooma i cigáro Rodrigueze
...Spolu s ním dokončilo letošní jubilejní stý ročník slavného závodu 169 závodníků z 198 na startu.
Čekání na odmávání poslední 21. etapy, ve které se již tradičně závodí jen v závěrečném spurtu, si jezdci zpestřili po svém...
Třetí muž klasifikace dal vzpomenout, proč se mu přezdívá "El Purito"...
Vítěz bodovací soutěže - Peter Sagan - proč je největším šoumenem světového pelotonu...
Foto: www.letour.com
Reuters Antonín Vavrda Reuters, Antonín Vavrda
22. 7. 2013 0:41
Podívejte se na fotogalerii z poslední etapy letošní Tour de France.

Podívejte se na fotogalerii z poslední etapy letošní Tour de France, která se poprvé v historii dojížděla za umělého osvětlení v noci. O to krásnější fotografie ale mohly po dojezdu na Champs-Elysées mohly vzniknout...

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Nový šéf ÚOHS Petr Mlsna se ujme svého úřadu, převezme funkci od Petra Rafaje

Nový předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Mlsna dnes v brněnském sídle úřadu převezme funkci od dosavadního předsedy Petra Rafaje, který k 1. prosinci rezignoval. Mlsnu v úterý do funkce jmenoval prezident Miloš Zeman.

Jmenování Mlsny prezidentovi navrhla vláda. Zeman už dříve řekl, že ho považuje za velmi vhodného kandidáta. Dvaačtyřicetiletý Mlsna vzešel z výběrového řízení, do něhož se přihlásilo 11 uchazečů. Výběrové řízení na předsedu ÚOHS se konalo poprvé, dosud jeho předsedu vybírali politici.

Mezi dalšími kandidáty byli bývalý ministr dopravy za ANO Vladimír Kremlík, někdejší místopředsedové antimonopolního úřadu Robert Neruda a Michal Petr, nynější první místopředseda úřadu Hynek Brom a státní tajemník ministerstva zemědělství Jan Sixta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy