FOTO Tour: "Vodník" Sagan, láska Frooma i cigáro Rodrigueze

FOTO Tour: "Vodník" Sagan, láska Frooma i cigáro Rodrigueze
...Spolu s ním dokončilo letošní jubilejní stý ročník slavného závodu 169 závodníků z 198 na startu.
Čekání na odmávání poslední 21. etapy, ve které se již tradičně závodí jen v závěrečném spurtu, si jezdci zpestřili po svém...
Třetí muž klasifikace dal vzpomenout, proč se mu přezdívá "El Purito"...
Vítěz bodovací soutěže - Peter Sagan - proč je největším šoumenem světového pelotonu...
Foto: www.letour.com
Reuters Antonín Vavrda Reuters, Antonín Vavrda
22. 7. 2013 0:41
Podívejte se na fotogalerii z poslední etapy letošní Tour de France.

Podívejte se na fotogalerii z poslední etapy letošní Tour de France, která se poprvé v historii dojížděla za umělého osvětlení v noci. O to krásnější fotografie ale mohly po dojezdu na Champs-Elysées mohly vzniknout...

 

Právě se děje

před 14 minutami

Policie v Londýně zakázala další protesty hnutí Extinction Rebellion

Londýnská policie zakázala další protesty členů ekologického hnutí Extinction Rebellion (Vzpoura proti vyhynutí) v britské metropoli. V prohlášení z pondělního večera podle BBC varovala, že kdo se demonstrací zúčastní od pondělních 22:00 SELČ, může být zatčen. Někteří aktivisté ale v úterý podle agentury Reuters v protestech pokračovali, jejich cílem se stalo sídlo ministerstva dopravy.

Jedna ze zakladatelek hnutí vyšplhala nad vchod do budovy na protest proti plánovanému projektu trati pro vysokorychlostní vlaky, který si podle kritiků vyžádá kácení lesů. Pak se snažila kladivem rozbít skleněnou výplň. Aktivistku nakonec sundal jeden z policistů.

Zdroj: ČTK
před 17 minutami

Cizinci, kteří v Praze brutálně napadli číšníka, si odsedí pět let ve vězení

Bratři Nahviovi z Nizozemska si odpykají 5,5 roku a pět let za napadení číšníka. Podle vrchního soudu spáchali ublížení na zdraví, ne pokus o vraždu.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Pietní místo na Betramce popeláři uklidili, vzkazy a dárky si rodina ponechá

Svíce a květiny, které lidé v uplynulých dnech přinesli před dům zesnulého zpěváka Karla Gotta v pražské ulici Nad Bertramkou, byly v noci na pondělí uklizeny. Úklid veřejné komunikace měl původně začít v pondělí, na přání rodiny byl ale termín odložen. Gottova rodina večer informovala, že vzkazy a dárky z pietního místa před vilou si ponechá, další využití svící a květin zvažovala.

"Vzkazy a dárky si rodina ponechá jako památku, stejně jako svíce a část květin, a zvažuje několik možností, jak je ještě využít, aby nesly vzpomínku na odchod Karla Gotta," napsala v pondělí na oficiálních stránkách zpěváka jeho mluvčí Aneta Stolzová.

V pondělí bylo již uklizeno i pietní místo v Kinského zahradě, které magistrát zřídil po dohodě s rodinou a bylo otevřeno do nedělní půlnoci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy