FOTO Studentky z veslařského klubu se svlékly pro charitu!

Veslařky pózovaly nahé do charitativního kalendáře!
Veslařky se svlékly pro charitu!
Veslařky se svlékly pro charitu!
Veslařky se svlékly pro charitu!
Veslařky se svlékly pro charitu!
Foto: Profimédia
16. 10. 2013 15:08
Britské studentky nafotily kalendář pro rok 2014 nahé!

Studentky z britské univerzity ve Warwickshiru sklidily loňský rok úspěch s charitativním kalendářem, ve kterém se objevily obnažené do půl těla. Na výzkum léčby rakoviny vybraly slušnou částku, kterou se pro další ročník snaží překonat.

Proto se rozhodly do kalendáře pro rok 2014 svléci úplně. Nejedná se však o laciné pornografické snímky, ale černobílé umělecké fotografie, které zachycují veslařky v záchranných vestách, na lodi nebo na molu u vody.

"Množství pozitivní zpětné vazby zcela předčí všechny negativní komentáře, které dostáváme," prozradily dívky, které těší i velký zájem ze zahraničí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 44 minutami

Rychlík srazil mezi Říkovicemi na Přerovsku a Hulínem na Kroměřížsku člověka. Ten srážku nepřežil

Nehoda se stala okolo nedělní 10. hodiny. Člověka pohybujícího se v kolejišti srazil rychlík Slovácký expres, který směřoval z Prahy do Luhačovic na Zlínsku. "Bylo to v prostoru veřejnosti nepřístupném," řekl ČTK mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Podle údajů uvedených na webových stránkách Českých drah vlaky úsekem projíždějí po jedné ze dvou traťových kolejí. K plnému obnovení provozu by podle dopravce mělo dojít zhruba v poledne.

před 1 hodinou

Na Českobudějovicku zemřel v sobotu sedmdesátiletý cyklista, zřejmě nezvládl jízdu na elektrokole

Při jízdě od obce Jílovice k Hluboké u Borovan muž jedoucí na elektrokole zřejmě částečně vyjel z komunikace a narazil do betonového hranolu. Policii přivolal člověk, který náhodou našel bezvládného muže u kola na silnici. Policie se o nehodě dověděla v sobotu nad ránem. Cyklista podle policie neměl na hlavě přilbu, na kole měl zařazený nejvyšší stupeň. Zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a vlastnostem elektrokola.

Další zprávy