FOTO Tito Češi míří do Soči. Jedou si pro medaile?

Český tým nakonec čítá 88 jmen, projděte si je podle jednotlivých sportů.
Skikrosař Tomáš Kraus bude ve 39 letech nejstarším českým lyžařem v Soči.
Mezi ženami bude na skikrosové trati usilovat o úspěch Nikol Kučerová, a nově také Andrea Zemanová.
Marek Skála reprezentuje v disciplíně slopestyle, což je vlastně taková překážková jízda, kde se cení co největší počet těch nejtěžších triků.
Boulařka Nikola Sudová si měsíc před olympiádou ve Vancouveru přetrhla zkřížený vaz v koleni, v Soči by tak ráda vylepšila svoje 16. místo.
Foto: Aktuálně.cz
Sport Sport
24. 1. 2014 18:00
Podívejte se na české sportovce, jejichž jména stojí na konečném seznamu účastníků zimních olympijských her v Soči.

Praha - Podívejte se na české sportovce, jejichž jména stojí na konečném seznamu účastníků zimních olympijských her v Soči. Celkový počet se vyšplhal na 88 reprezentantů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 41 minutami

Ministerstvo průmyslu prodloužilo lhůtu, do které mohou podnikatelé zasažení tornádem zažádat o kompenzace

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) prodloužilo příjem žádostí do programu Pomoc po tornádu do 15. října. Resort to uvedl na svém webu. Původně měl příjem skončit 30. září. V kompenzační výzvě Pomoc po tornádu mohou podnikatelé žádat o příspěvek na obnovu nebo nákup nového majetku. Na podporu je pro ně připraveno 200 milionů korun.

Někteří podnikatelé podle resortu stále nemají příslušné podklady k uznání kompenzace, proto se úřad rozhodl posunout termín ukončení příjmu žádostí. Ten začal 30. června.

Státní agentura CzechInvest, která má administraci programu Pomoc po tornádu na starost, k 21. září evidovala 167 podaných žádostí za 82 milionů korun. Z nich bylo na ministerstvu ke stejnému datu předáno 130 žádostí za zhruba 59,6 milionu korun. Úřad postupně podnikatelům posílá peníze na účty, k 21. září proplatil 110 žádostí v objemu 48,9 milionu korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy