FOTO Tito Češi míří do Soči. Jedou si pro medaile?

Český tým nakonec čítá 88 jmen, projděte si je podle jednotlivých sportů.
Skikrosař Tomáš Kraus bude ve 39 letech nejstarším českým lyžařem v Soči.
Mezi ženami bude na skikrosové trati usilovat o úspěch Nikol Kučerová, a nově také Andrea Zemanová.
Marek Skála reprezentuje v disciplíně slopestyle, což je vlastně taková překážková jízda, kde se cení co největší počet těch nejtěžších triků.
Boulařka Nikola Sudová si měsíc před olympiádou ve Vancouveru přetrhla zkřížený vaz v koleni, v Soči by tak ráda vylepšila svoje 16. místo.
Foto: Aktuálně.cz
Sport Sport
24. 1. 2014 18:00
Podívejte se na české sportovce, jejichž jména stojí na konečném seznamu účastníků zimních olympijských her v Soči.

Praha - Podívejte se na české sportovce, jejichž jména stojí na konečném seznamu účastníků zimních olympijských her v Soči. Celkový počet se vyšplhal na 88 reprezentantů.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Summit EU vyzval k propuštění Navalného

Summit EU odsoudil zacházení s ruským opozičníkem Navalným a požaduje jeho okamžité propuštění na svobodu, uvedl šéf Evropské rady Charles Michel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy