FOTO Smutní hrdinové ze Soči: Pády, bolest, zranění

Kolaps biatlonistky Marie-Laure Brunetová v páteční štafetě nebyl jediným podobně dramatickým momentem olympiády v Soči. Podívejte se na výběr nejrůznějších pádů či bolestivých chyb olympioniků.
Francouzská biatlonistka Marie-Laure Brunetová skončila v péči lékařů po páteční štafetě, v níž zkolabovala. Nejen, že pak musel okamžitě do nemocnice, ale zároveň tak Francie přišla o šanci uspět v závodě ženských kvartet.
Slovinec Rok Perko si zlomil nos při pádu už v tréninku sjezdu a o samotný závod vinou zranění přišel.
Nejhorší zranění si na hrách v Soči přivodila skikrosařka  Marie Komissarovová. Ruská závodnice si v tréninkovém pádu poradila páteř a musela okamžitě podstoupit operaci zlomeného a vychýleného hrudního obratle. Pak následoval transport do Německa, kde ji čekají další zákroky.
Kanadský útočník John Tavares si v druhé třetině čtvrtfinále s Lotyšskem poranil nohu po souboji s Artursem Kuldou u mantinelu a olympiáda pro něj skončila předčasně.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
22. 2. 2014 8:00
Kolaps biatlonistky Marie-Laure Brunetová v páteční štafetě nebyl jediným podobně dramatickým momentem olympiády v Soči. Podívejte se na výběr nejrůznějších pádů či bolestivých chyb olympioniků.

Více o zdravotních problémech Marie-Laure Brunetové čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 7 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy