FOTO Smutní hrdinové ze Soči: Pády, bolest, zranění

Kolaps biatlonistky Marie-Laure Brunetová v páteční štafetě nebyl jediným podobně dramatickým momentem olympiády v Soči. Podívejte se na výběr nejrůznějších pádů či bolestivých chyb olympioniků.
Francouzská biatlonistka Marie-Laure Brunetová skončila v péči lékařů po páteční štafetě, v níž zkolabovala. Nejen, že pak musel okamžitě do nemocnice, ale zároveň tak Francie přišla o šanci uspět v závodě ženských kvartet.
Slovinec Rok Perko si zlomil nos při pádu už v tréninku sjezdu a o samotný závod vinou zranění přišel.
Nejhorší zranění si na hrách v Soči přivodila skikrosařka  Marie Komissarovová. Ruská závodnice si v tréninkovém pádu poradila páteř a musela okamžitě podstoupit operaci zlomeného a vychýleného hrudního obratle. Pak následoval transport do Německa, kde ji čekají další zákroky.
Kanadský útočník John Tavares si v druhé třetině čtvrtfinále s Lotyšskem poranil nohu po souboji s Artursem Kuldou u mantinelu a olympiáda pro něj skončila předčasně.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
22. 2. 2014 8:00
Kolaps biatlonistky Marie-Laure Brunetová v páteční štafetě nebyl jediným podobně dramatickým momentem olympiády v Soči. Podívejte se na výběr nejrůznějších pádů či bolestivých chyb olympioniků.

Více o zdravotních problémech Marie-Laure Brunetové čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 35 minutami

Při sebevražedném atentátu v Afghánistánu zemřelo dvacet lidí. Exploze vážně poničila nemocnici

Nejméně 20 lidí zemřelo ve čtvrtek při sebevražedném atentátu v afghánském městě Kalát, které je správním střediskem provincie Zábul na jihu země. Dalších přibližně 90 lidí utrpělo zranění, informuje agentura AP s odvoláním na místní úřady. K útoku se přihlásilo militantní hnutí Tálibán. Při explozi nákladního auta s výbušninami byla vážně poničena kalátská nemocnice. Podle Tálibánu byla cílem útoku budova patřící vládní zpravodajské službě. Agentura AP připomíná, že Afghánistán zažívá útoky ze strany Tálibánu od krachu mírových jednání se Spojenými státy téměř každý den.

Další zprávy