Nejen Štěpec a Nicole. Kterým sportovním párům to (ne)vyšlo?

I když se vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové zhroutil pouhé tři roky po svatbě, je to jen jeden z mnoha sportovních párů. Podívejte se, kdo s kým chodí nebo v minulosti chodil, komu to vyšlo a kdo se naopak ze společného svazku rozhodl utéci.
Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová vypadali jako dokonalý pár. Manželství jim ale vydrželo pouhé tři roky a skončilo rozvodem v létě 2013.
Radek Štěpánek přitom právě kvůli Vaidišové v roce 2007 zrušil zásnuby s jinou tenistkou, bývalou světovou jedničkou Martinou Hingisovou.
A hádejte koho si našel bývalý partner Kvitové Adam Pavlásek? Podle všeho právě Vaidišovou, ex-manželku Štěpánka. Kruh se uzavřel.
To Steffi Grafová a Andre Agassi jsou nejen nejprominentnější manželskou dvojicí tenisové historie - jako singlisté v součtu vyhráli neuvěřitelných třicet grandslamových turnajů - ale jsou i téměř dokonale vzorným párem bez skandálů.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Reuters Sport, Reuters
19. 12. 2013 10:35
I když se vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové zhroutil pouhé tři roky po svatbě, je to jen jeden z mnoha sportovních párů. Podívejte se, kdo s kým chodil nebo chodí.

Praha - I když se vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové zhroutil pouhé tři roky po svatbě, je to jen jeden z mnoha sportovních párů. Podívejte se, kdo s kým chodí nebo v minulosti chodil, komu to vyšlo a kdo se naopak ze společného svazku rozhodl utéci.

 

Právě se děje

Další zprávy