Nejen Štěpec a Nicole. Kterým sportovním párům to (ne)vyšlo?

I když se vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové zhroutil pouhé tři roky po svatbě, je to jen jeden z mnoha sportovních párů. Podívejte se, kdo s kým chodí nebo v minulosti chodil, komu to vyšlo a kdo se naopak ze společného svazku rozhodl utéci.
Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová vypadali jako dokonalý pár. Manželství jim ale vydrželo pouhé tři roky a skončilo rozvodem v létě 2013.
Radek Štěpánek přitom právě kvůli Vaidišové v roce 2007 zrušil zásnuby s jinou tenistkou, bývalou světovou jedničkou Martinou Hingisovou.
A hádejte koho si našel bývalý partner Kvitové Adam Pavlásek? Podle všeho právě Vaidišovou, ex-manželku Štěpánka. Kruh se uzavřel.
To Steffi Grafová a Andre Agassi jsou nejen nejprominentnější manželskou dvojicí tenisové historie - jako singlisté v součtu vyhráli neuvěřitelných třicet grandslamových turnajů - ale jsou i téměř dokonale vzorným párem bez skandálů.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Reuters Sport, Reuters
19. 12. 2013 10:35
I když se vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové zhroutil pouhé tři roky po svatbě, je to jen jeden z mnoha sportovních párů. Podívejte se, kdo s kým chodil nebo chodí.

Praha - I když se vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové zhroutil pouhé tři roky po svatbě, je to jen jeden z mnoha sportovních párů. Podívejte se, kdo s kým chodí nebo v minulosti chodil, komu to vyšlo a kdo se naopak ze společného svazku rozhodl utéci.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Cizinci, kteří v Praze brutálně napadli číšníka, si odsedí pět let ve vězení

Bratři Nahviovi z Nizozemska si odpykají 5,5 roku a pět let za napadení číšníka. Podle vrchního soudu spáchali ublížení na zdraví, ne pokus o vraždu.

Zdroj: ČTK
před 12 minutami

Pietní místo na Betramce popeláři uklidili, vzkazy a dárky si rodina ponechá

Svíce a květiny, které lidé v uplynulých dnech přinesli před dům zesnulého zpěváka Karla Gotta v pražské ulici Nad Bertramkou, byly v noci na pondělí uklizeny. Úklid veřejné komunikace měl původně začít v pondělí, na přání rodiny byl ale termín odložen. Gottova rodina večer informovala, že vzkazy a dárky z pietního místa před vilou si ponechá, další využití svící a květin zvažovala.

"Vzkazy a dárky si rodina ponechá jako památku, stejně jako svíce a část květin, a zvažuje několik možností, jak je ještě využít, aby nesly vzpomínku na odchod Karla Gotta," napsala v pondělí na oficiálních stránkách zpěváka jeho mluvčí Aneta Stolzová.

V pondělí bylo již uklizeno i pietní místo v Kinského zahradě, které magistrát zřídil po dohodě s rodinou a bylo otevřeno do nedělní půlnoci.

Zdroj: ČTK
před 35 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy