FOTO Super Bowl: Marihuana, celebrity a dominance Seattlu

Poprvé povznesli hráči Seattlu Seahawks nad hlavu trofej Vinceho Lombardiho. Malcolm Smith se navíc stal teprve druhým defenzivním hráčem, který získal cenu MVP.
Russell Wilson - rozehrávač Seattlu Seahawks - se mazlí s trofejí pro šampióna NFL coby třetí nejmladší quarterback v historii...
...naopak ten druhý nejstarší, který svůj tým do Super Bowlu dostal - Payton Manning odcházel v dresu Denveru Broncos ze hřiště se svěšenou hlavou.
Letošní - osmačtyřicátý Super Bowl - zahájila zazpíváním Reneé Flemingová,...
...která si této pocty zjevně velmi vážila a na rozdíl od svých předchůdců se vyvarovala skandálu v podobě například zapomenuté sloky.
Foto: Reuters
Sport Sport
3. 2. 2014 7:00
Podívejte se na nejlepší fotky z letošního - už osmačtyřicátého - Super Bowlu.

New York - Podívejte se na nejlepší fotky z letošního - už osmačtyřicátého - Super Bowlu. Ve státech nejsledovanější sportovní událost roku, která láká k obrazovkám každoročně přes 100 milionů diváků opanovali po dominantním výkonu hráči Seattlu Seahawks.

Ti k premiérovému Super Bowlu došli přes výhru 43:8 nad mírně favorizovaným Denverem Broncos. Obrana vítězů ale měla nad drtivou ofenzivou Denveru vedenou hvězdným Paytonem Manningem jasně navrch.

 

Právě se děje

Další zprávy