FOTO Přítelkyně Tomáše Berdycha nafotila novou kampaň

Ester Sátorová v nové kampani
Ester Sátorová
Ester Sátorová
Ester Sátorová
Ester Sátorová
Foto: Produkce
pol
18. 11. 2013 12:42
Přítelkyně tenisty Tomáše Berdycha Ester Sátorová nafotila novou kampaň pro českou návrhářku.

Přítelkyně dvojnásobného vítěze Davis Cupu Tomáše Berdycha je úspěšnou modelkou. Jednadvacetiletá Ester Sátorová právě nafotila novou kolekci podzim/zima pro českou návrhářku Ivanu Mentlovou. 

Ester pracuje převážně v zahraničí, přesto nezapomíná i na český trh. V srpnu letošního roku pózovala společně s Tomášem Berdychem pro titulní stránku magazínu Elle.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy