FOTO Přítelkyně Tomáše Berdycha nafotila novou kampaň

Ester Sátorová v nové kampani
Ester Sátorová
Ester Sátorová
Ester Sátorová
Ester Sátorová
Foto: Produkce
pol
18. 11. 2013 12:42
Přítelkyně tenisty Tomáše Berdycha Ester Sátorová nafotila novou kampaň pro českou návrhářku.

Přítelkyně dvojnásobného vítěze Davis Cupu Tomáše Berdycha je úspěšnou modelkou. Jednadvacetiletá Ester Sátorová právě nafotila novou kolekci podzim/zima pro českou návrhářku Ivanu Mentlovou. 

Ester pracuje převážně v zahraničí, přesto nezapomíná i na český trh. V srpnu letošního roku pózovala společně s Tomášem Berdychem pro titulní stránku magazínu Elle.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy